טרגדיה בבורו פארק: בחור בן 19 התמוטט ונפטר

הבחור יקותיאל יהודה לנדאו מפארי קהילת צאנז בשכונה, התמוטט באמצע חתונת חבירו, ניסיונות ההחייאה כשלו ונפטר | סבו שוהה בליז'ענסק לרגל ההילולא

אבל כבד בשכונה החרדית הגדולה בניו יורק, בורו פארק לאור פטירתו של אחד מטובי תושביה שהלך הלילה לעולמו בדמי ימיו.

קרא עוד:

[postim]

הבה"ח יקותיאל יהודא לנדאו יצא אמש (חמישי) מישיבת 'נועם התורה' שבלייקווד, שם למד והתחנך, להשתתף בשמחת נישואי חברו לישיבה, הבחור רקד ושימח את חברו ביום שמחת לבו, באמצע הריקודים הוא נפל והתמוטט ואיבד את הכרתו.

כונן של ארגון הצלה שהיה במקום והשתתף בחתונה התחיל לטפל בו והזעיק כוחות נוספים, ומיד הגיעו כוחות נוספים של הצלה ופינו אותו במצב קשה לבית החולים סמוך לויליאמסבורג במצב קריטי.

באמצע הלילה הדרדר מצבו והרופאים התחילו להכין את המשפחה המורחבת לגרוע מכל, תפילות רבים נערכו בהיכל ישיבת נועם התורה. אך בשעות הבוקר המוקדמות החזיר את נשמתו ליוצרו כשהוא אך בן 19 שנה.

הבשורה הקשה פשטה לה בכאב וביגון קודר בקרב התושבים, ובקרב קהילת חסידי צאנז אליה משתייכת משפחתו הענפה והמכובדת בחצר הקודש צאנז, אביו הוא הרה"ח ר אריה לנדאו יבלח"ט אב"י בקהילת צאנז בבורו פארק.

כ"ק אדמו"ר מצאנז שליט"א עודכן הבוקר על הבשורה המרה והתבטא בכאב, סבו של הבחור שהה במהלך השבוע האחרון בישראל, אמש (חמישי) המריא מנתב"ג יחד עם אלפי בני ישראל אל ציון המצוינת בליז'ענסק, כשעה לאחר נחיתתו עודכן על האסון שפקד את משפחתו.

חבריו של הנפטר ז"ל מספרים על בחור בעל לב רחום במיוחד, שתמיד התנדב לארגון שהולך לשמח ילדים חולים בבתי הרפואה, דובר הארגון אמר לכתבנו שזלמן לייב היה אחד המיוחדים שבחבורה, ואינו יודע איך לספר לילדים החולים שרגילים שבא לשמח אותם.

מסע ההלוויה יצאה ביום שישי מבורו פארק ונטמן בבית החיים שע"י קהילת 'שפע חיים' במונסי.

יהי זכרו ברוך.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו