תאונה קטלנית בוויליאמסבורג: הזוג נחמן ורייזי גלויבער נהרגו

אבל כבד בוויליאמסבורג: שעות ספורות לאחר צאת השבת נפגעו זוג חרדים בתאונת דרכים | האברך נחמן ורעייתו רייזי גלויבער נהרגו בתאונה מחרידה | הלוויתם היום בשלושה מוקדים, וויליאמסבורג, מונסי וקרית יואל שם יטמנו

ארצות הברית:  בשורה מרה על תאונת דרכים מחרידה שקיפדה את חייהם של בני הזוג נחמן ורייזי גלויבער ע"ה בני 21, שציפו בימים אלו לבשורות טובות.

קרא עוד:

[postim]

הזוג היו במונית בצומת הרחובות kent ave & wilson st, ורכב מסוג bmw שיצא מרחוב wilson פגע בעוצמה רבה במונית בה נסעו בני הזוג. מעוצמת המכה עפה האישה מהרכב אל מתחת למשאית שחנתה בסמוך, ומעוצמת המכה נהרגה במקום.

המקרה אירע מעט אחרי חצות ליל (מוצאי שבת), תוך דקות אחדות הגיעו כוחות הצלה ופינו את הבעל שנותר בתוך המכונית ומצבו היה קריטי לבית החולים, כל ניסיונות ההחייאה עלו בתוהו והרופאים נאלצו לקבוע גם את מותו של הבעל.

למרבה הצער והכאב, הזוג לא שרד את התאונה המחרידה ולא זכה לשמוע את הבכי הראשון של הרך הנולד – בנם הבכור.

נהג הרכב הפוגע שע"פ חקירה ראשונית נהג במהירות מופרזת נמלט רגלית מהזירה, וכעבור זמן קצר נתפס על ידי מתנדבי השומרים ומשטרת ניו יורק.

הבשורה הקשה היכתה בהלם את הקהילה החרדית בוויליאמסבורג, הציבור מתקשה לעכל את הטרגדיה הנוראה שפקדה את שני המשפחות המכובדות של קהילת סאטמאר.

האברך ר' נחמן גלויבער ז"ל הוא בנו של הר"ר יום טוב גלויבער יבלח"ט מנכבדי קהילת סאטמאר במונסי, רעייתו מרת רייזי ע"ה בתו של הר"ר יצחק זילברשטיין יבלח"ט מכנבדי קהילת סאטמאר בוויליאמסבורג.

מכריהם בשיחה עם כתב JDN בארה"ב סיפרו על בני זוג שחיו בצניעות ובענווה ללא חיי מותרות, ר' נחמן ז"ל המית עצמו באהלה של תורה והיה מפארי תלמידיו של הגאון רבי משה מנחם טירנואר ראש ישיבת תורת משה, רעייתו מרת רייזי ע"ה היתה אישה אצילית, בעלת מדות טובות וגומלת חסד עם כל חברותיה.

הלוויתם תצא בשעה 14:00 מבית המדרש הגדול סאטמאר ברח' ראדני בראשות כ"ק אדמו"ר מהרי"י מסאטמאר שליט"א שצפוי אף לשאת דברי הספד והתעוררות לאור הטרגדיה, משם תמשיך הלוויה למונסי שם התגוררו בני הזוג משם תצא הלוויתם בשנית בשעה 16:30 מבית מדרשו של הגה"צ אב"ד סאטמאר מונסי, ובשעה 17:30 יובאו למנוחות בבית החיים החדש בקרית יואל גם שם צפויים המונים ללוותם בדרכם האחרונה.

Article & Photo credit Arya Rabinovits       

IMG-20130303-00010 IMG-20130303-00584 IMG-20130303-WA002 IMG-20130303-WA003 Kent x Wilson (2) קענט אין ווילסען א שווערע עקסידענט

מתנדבי חסד של אמת בזירת התאונה

מתנדבים בזירת התאונה (3) מתנדבים בזירת התאונה (4) מתנדבים בזירת התאונה (1) מתנדבים בזירת התאונה (2)

מודעת החברה קדישא

12 תגובות

They were rushing to the hospital to deliver their first baby, the kid is stable b"h

התינוק חי?

לאאאאאאאאאאאאא
זה נוראאאאאאאאאאאאאאאאאאעעעעעעעעעעעעע

מה עם התינוק שרד או לא?

למה אתם מסתירים שהם נסעו במונית עם נהג גוי והנהג והבעל נתקעו ברכב והנהג ניצל בזכות כריות האויר וברח מהמקום וההמשטרה תפסה אותו וגם תפרסמו את השמות הציבור מחכה.

הזמיניה מונית במקום אמבולנס והיו בדרך לביה"ח וב"ה הילד נולד בשלום ברוך השם ברוך השם ברוך השם

נסעו עם מונית לביה"ח והנהג איבד בלמים היה שיכור לגמרי ונכנס לתוך משאית האשה גב' רייזי גלויבר עפה החוצה דרך החלון השבור ומותה נקבע במקום והבעל נמחץ ברכב והובל לביה"ח מוגדר כחולה אנוש ונפטר שם הנהג ניצל לגמרי וברח מהמקום רגלית ותפסו אותו כמובן
א היייליגע פארפאלק שהתנהגו בצניעות און איידלקייט דער מאן איז געווען א חשוב'ער כולל יונגרמן , תהא נשמתם צרורה בצרור החיים

בנו של מי הוא

האברך הוא בן ר' חנני יום טוב גלויבער ממומנסי ת האשה היא בת ר' יצחק זילבערשטיין מווילאמסבורגת נהג המונית נפצע קלות

רח"ל ה"י
אבל טעיתם, עדיין לא תפסו את הנהג שעשה את התאונה,

ובאמת צריכים להתעורר, בליל שישי נפ' בחור בוויליאמסבורג באמצע חתונת חבירו, כאשר התמוטט ונפטר בבית חולים
בערש"ק נפטר בחור בביתו בקרית יואל, אחר שלקה במחלת הנפילה כשהי' באמבטיה, ונפטר במקום
ובמוצאי שב"ק נהרגו משפחת גלויבער רח"ל
ה"י צריכים להתעורר
וה' יעזור שכמו שצעק הגה"צ אבדק"ק סאמטאר מאנסי שליט"א בההלויי'ה אצל בית מדרשו במונסי, עלי' השלם כל הקרבנות כולם, שיותר לא יהי' קרבנות מבני ישראל, ומעתה ישמע רק בשורות טובות ויבלע המות לנצח ומחה וכו'

בנו של יום טוב גלויבער שיחי' מחשובי חסידי סאטמאר בעיר מאנסי

לא היה עין יבש בהספדו של הרועה נאמן מהרי"י מסאטמר

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *