שבר על שבר: בני הזוג גלויבער לא הותירו זכר | תינוקם נפטר

הנצר היחיד של בני הזוג גלויבער ז"ל נפטר בבית החולים 'בית ישראל' במנהטן לאחר שגופו החלוש לא הצליח לעמוד במצב הקשה בו היה נתון | הלם וזעזוע בקרב חברי הקהילה והעולם החרדי כולו.

טרגדיה איומה בוויליאמסבורג: פחות מיממה לאחר שנקברו בני הזוג גלויבער התפרסמה הידיעה המצערת על פטירתו של בנם שיולד במוצאי שבת מיד לאחר התאונה.

קרא עוד:

[postim]

במוצאי שבת אירעה תאונה מחרידה במהלכה קיפדו את חייהם נתן ורייזי גלויבער ז"ל באורח טראגי במיוחד. כוחות ההצלה הצליחו להציל את בנם הפעוט והוא אושפז בבית החולים בית ישראל במנהטן במצב קשה.

אמש נערכה לוויה רוויית דמעות בהשתתפות אלפים מבני הקהילה בוויליאמסבורג ואלפים נוספים שהטרגדיה הקשה נגעה לליבם. כלי התקשורת שלחו צוותים שיסקרו את הלוויה הקשה ולא ניתן היה למצוא ולו עין אחת שלא דמעה.

הרך הנולד שנמצא בבית החולים נתן פתח של תקווה לבני המשפחה שחשבו כי הוא יישאר וימשיך את שושלת משפחתו אך כאמור, למרבה הצער גופו החלוש לא הצליח לעמוד במצב הקשה והוא נפטר לבית עולמו.

בקהילתם של בני הזוג מתקשים לעכל את הטרגדיה הנוראית שמחקה משפחה שלימה בלא להותיר שום זכר אחריה והכל בגלל חוסר זהירות של נהג שיכור.

2 תגובות

והכל בגלל חוסר זהירות של נהג שיכור???
זו כפירה בה'
הכל בגלל עוונותינו הרבים, וה' רוצה לעורר אותנו בתשובה, ע"כ שלח נוהג שכור כשליח לעורר אותנו,

מדוע לא כותבים הי"ד
הרי גם הנהג מונית וגם הנהג השני שברח שלכאורה הוא גרם לתאונה היו גויים וכל הנהרג ע"י פוסקים שדינו כנהרג על קידוש ה' אפילו אם זה לא היה בניסיון מוחש???

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *