בני המשפחה קרובים וידידים עלו אמש לקברותיהם של בני הזוג גלויבער שם הוקמה מצבה במלאות השבעה לפטירתם הטראגית | לאור האסונות האחרונות קבעו רבני ארה"ב את ער"ח ניסן ליום תפילה וזעקה

המוני בני אדם עמדו אמש (ראשון) מול שני הקברים הטריים של בני הזוג הר"ר נחמן וזוג' מר רייזל גלויבער ע"ה, ושוב לא עמדו בפרץ הדמעות, נוכח הטרגדיה שממאנת לרדת מסדר יומה של היהדות החרדית.

קרא עוד:

[postim]

ההורים ובני משפחות גלויבער וזילברשטיין עלו במלאות השבעה לפקוד את ציוני יקירהם שנהרגו בצורה טראגית, על ידי פרא אדם שנהג בשיכרות.

בבית החיים בקצה קרית יואל התקבצו ובאו המוני בני אדם לרגל הקמת המצבה על קבריהם, לאחר אמירת פרקי תהילים, נשאו דברי התעוררות הגה"צ רבי חיים יהושע הלברשטאם אב"ד סאטמאר מונסי, ואבי המנוחה, הרב יצחק זילברשטיין יבל"ח.

IMG-20130311-WA004 IMG-20130311-WA003

בתוך יצויין כי התאחדות רבני ארה"ב וקנדה פירסמה הבוקר (שני) מכתב בריכוזי היהדות החרדית, בו הם קובעים את היום הזה ערב ראש חודש ניסן ליום תפילה וזעקה לרגל ואמירת סליחות ליום כיפור קטן, וזאת לאור האסונות האחרונות שהפכו את חודש אדר השמח בשנה, לעמוס טרגדיות ומיתות שונות ומשונות, וכן לאור גזירת גיוס בני הישיבות.

415833-page-001