פירות ההסתה: צעירים חילונים היכו באכזריות בחור ישיבה

שנאת החרדים מתעצמת מיום ליום והתוצאות לא מאחרות לבוא: בחור ישיבה הותקף באכזריות ביום ל"ג בעומר ע"י שני חילונים שטענו בחקירתם כי הוא "לא בא להם טוב" | ח"כ יעקב אשר פנה למפכ"ל המשטרה ודרש: טפל בחומרה במקרה

אש ההסתה שמבעיר לפיד משתוללת ברחובות כרמיאל: תלמיד ישיבה כבן 20 הלומד בישיבת "אורחות תורה" בעיר הוכה באכזריות ביום ל"ג בעומר על ידי חילונים רק משום שלבש כיפה, כך פורסם ב"קו החשיפות".

קרא עוד:

[postim]

השניים הכו את הבחור שנחבל בכל חלקי גופו ונמלטו מהמקום. הבחור הזמין משטרה ואמבולנס שהוזעק למקום פינה אותו לבית החולים בנהריה.

בתום חקירה שערכה משטרת כרמיאל, נעצרו אתמול (רביעי) שני חשודים המתגוררים בעיר. אחד בן 20 וחברו, קטין בן 16. לאחר חקירה ממושכת הודו השניים כי היכו את הצעיר רק "כי הוא לא בא לנו בטוב".

מנהל לשכת הרב בכרמיאל, ישראל ליכטנשטיין, גולל את המקרה הקשה בקו ותיאר את התעללות הקשה שחווה הבחור: "בחור בישיבה יצא לשאוף אוויר, הוא הוכה על ידי 2 עוברי אורח גלויי ראש. הם קרעו את חולצתו והכו אותו באכזריות בכל גופו. היה שם תושב שעמד מהצד והתחנן שיפסיקו אולם השניים המשיכו להצליף לא רחם".

לדבריו, "רק לאחר מספר דקות, כשהבחור שותת דם הם עזבו אותו לנפשו. הבחור פונה עם שברים וכתמי דם לביה"ח".

ראש העיר עדי אלדר הגיב למקרה התקיפה בעירו ואמר: "זה מקרה מדאיג וחמור ביותר. מקווה שהמשטרה תנהג בתקיפות נגד הבריונים. זה בגלל ההסתה נגד המגזר החרדי".

בעקבות התקיפה החמורה פנה ח"כ יעקב אשר במכתב למפכ"ל המשטרה וכתב לו כי "בתקופה זו בה ישנה הסתה פרועה כנגד הציבור החרדי אבקש מכבודו להנחות להגביר את האבטחה באזורים המעורבים – בכדי למנוע מגורמי שוליים לבצע פשע מסוג זה בעתיד".

3 תגובות

בהמות

מסוממות.

החור השובב ביותר במחננו הוא זהב טהור לעומת חיות רחוב משוטטות נטולות משמעות בחייהם, אלה.

מסוממות.

הבחור השובב ביותר במחננו הוא זהב טהור לעומת חיות רחוב משוטטות נטולות משמעות בחייהם, אלה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *