ליצמן לקול ברמה: הרב אורי לופוליאנסקי מועמד לראשות עירית ירושלים | אלי ישי סירב לתמוך בליצמן לראשות וועדת הכלכלה, "לצערי קרה שאלי ישי לא תמך בי, עד לרגע זה אני לא יודע את הסיבה".

האם חבר הכנסת אלי ישי יתמודד מול המועמד המוסכם הרב אורי לופוליאנסקי, כך עולה מדברים שאומר הערב חבר הכנסת וסגן שר הבריאות לשעבר הרב יעקב ליצמן לתחנת הרדיו 'קול ברמה'.

קרא עוד:

[postim]‬‏

בראיון לתוכנית פילפוליטיקה אמר ליצמן כי הרב אורי לופוליאנסקי הוא המועמד המוסכם לראשות עיריית ירושלים, זאת במענה לשאלת העיתונאים המגישים את התוכנית יעקב ריבלין ואבי בלום, האם יתמוך באלי ישי במידה ויחליט לרוץ לראשות הבירה, או שיסרב לתמוך בדיוק כמו שישי לא תמך בו (בליצמן) לראשות וועדת הכלכלה, ענה ליצמן כי לא אתמוך בח"כ אלי ישי מכיוון שאורי לופוליאנסקי הוא המעמד המוסכם לראשות העיר וכי הוא מוסכם על כולם.

אין זה סוד כי מאז שהודח ישי מתפקיד יושב ראש ש"ס הוא שוקל ברצינות את האפשרות לרוץ לראשות עיריית ירושלים, ומסקרים שערך ישי עולה כי הוא זוכה במועמדות.

יצויין כי המתח בין השניים קיים עוד מתקופת הרכבת הממשלה שם ח"כ אלי ישי סירב לתמוך בליצמן לראשות וועדת הכלכלה, "לצערי קרה שאלי ישי לא תמך בי, עד לרגע זה אני לא יודע את הסיבה".