בעיקבות העלאת המע"מ מחיר הדלק יעלה ב- 26 אגורות

אחרי שראינו ירידה משמעותית בתעריף הדלק בחודש שעבר - במוצ"ש הקרוב יעמוד מחירו של ליטר בנזין על 7.52 שקלים לליטר | בסך הכל מדובר בעלייה של 3.58%

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

שוב מגמת עלייה: לאחר חודשיים של ירידות מחירים, יעלה מחיר הדלק בתחילת חודש יוני ב-26 אגורות. מחיר הבנזין שנמצא בפיקוח יתעדכן בחצות הלילה שבין שבת (1 ביוני) ליום ראשון, כך פרסם היום (ה') משרד האנרגיה.

קרא עוד:

[postim]‬‏

באילת יעמוד המחיר לליטר בנזין בשירות עצמי על 6.37 שקלים, זאת בשל היעדר גביית המע"מ בעיר הדרומית. בסך הכל מדובר בעלייה של 3.58%.

השינויים בשער הדולר ובמחיר הבנזין בשווקים בים התיכון, יחד עם העלאת המע"מ הצפויה, העלו את מחירו של הבנזין והחזירו אותו לרמה שהייתה בחודש ינואר השנה.
מתוך 26 אגורות שנוספו למחיר הדלק – 6 אגורות הן בגין עליית אחוז המע"מ מ-17% ל-18%.

יצוין כי בחודש שעבר ירד מחיר הבנזין בשיעור משמעותי של 35-40 אגורות לליטר. מנתוני המסחר בבנזין בבורסת לאוורה שבצרפת עלה כי הדלק הוזל בכ-5% ממחירו הקודם, שעמד על 7.95 שקלים לליטר. בנוסף לירידה במחיר הבנזין הבינלאומי, נבעה הירידה במחיר הדלק גם מהיחלשות שער הדולר מול השקל.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell