דיל בוארון סתיו לרבנות הראשית יוצא לדרך

לאחר שכשל דיל עמאר סתיו עכשיו מנסים לקדם את דיל בוארן סתיו | אנשי הרב עמאר הרו לתמוך בדוד סתיו לרב האשכנזי | מי שעומד מאחורי הדברים הם עסקנים שקדמו את דיל הקודם

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

 • בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

  תוכן מקודם

 • האלמנה לקוית שמיעה ו4 הילדים נותרו ללא משען ומשענה

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

לאחר שכשל דיל הרב עמאר סתיו. עכשיו מנסים אותם גורמים לקדם את הדיל החדש עם הרב בוארון ודוד סתיו. המדובר ביוזמה של אותם עסקנים שהיו מעורבים בדיל הקודם, דיל שאותו רקחו אנשי לשכת הראשון לציון הגר"ש עמאר ביחד עם בכירי הציונות הדתית על פי הדיל הקודם הליכוד ביתנו הבית היהודי ויש עתיד יקדמו את החוק לבחירת הרב עמאר לכהונה נוספת ובתמורה חברי ש"ס בגוף הבוחר יתמכו בדוד סתיו למשרת הרב הראשי לישראל.

קרא עוד:

[postim]‬‏

אלא שדבריו הנחרצים של מרן הראשון לציון ונשיא מועצת חכמי התורה הגר"ע יוסף שליט"א על דוד סתיו לא הותירו ספקות "האיש הזה מסוכן" פסק ובמילים אלו סיכל את הדיל.

כעת מסתבר כי אותם עסקנים פוליטיים לא אמרו נואש והם ממשכים במאמצים שונים בכדי לקדם דיל חדש בו למשרת הרב הראשי הספרדי ייבחר הרב ציון בוארון חבר בית הדין הגדול והדיין המקורב ביותר לגר"ש עמאר. בתמורה אותם חברים בגוף הבוחר הסרים למרותם של העסקנים יבחרו בסתיו למשרת הרב הראשי לישראל.

בימים האחרונים החלו מספר חברים בגוף הבוחר לקבל שיחות טלפון מאותם עסקנים בהם הם התבקשו לתמוך ברב בוארון למשרת הרב הראשי לישראל והראשון לציון. כששאלו אותם ומי לתמוך באשכנזי נאמר להם במפורש :"דוד סתיו" הדברים נחשפים כאן לראשונה והם אומתו על ידי מספר אנשים הנחשבים למקורבים לאותם עסקנים חלקם אף מונו על ידם אחד מהם אמר היום לכתב JDN: "קיבלתי טלפון מניסים אלקסלסי בו ומבקש ממני לתמוך ברב בוארון" ומה לגבי האשכנזי שאלנו? אותו חבר בגוף הבוחר אמר :"לא שאלתי על האשכנזי".

נזכיר כי הרב בוארון כתב את ההסכמה לספר בין הזמנים של הרב דוד סתיו במכתב הברכה הוא מכנה את הרב סתיו "ידידי הרב הגאון "

2 תגובות

חוצפא יסגא

תם עידן הדילים.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן