בעקבות הקיצוצים החדים בתקציבי הישיבות, האברכים והילדים, הורה האדמו"ר לצאת בקמפיין מחזק במטרה להרים את רוחם של האברכים ומנהלי המוסדות המתמודדים עם הקשיים שנוצרו

בהוראת כ"ק אדמו"ר מבעלזא שליט"א, החסידים יוצאים בקמפיין נגד הגזירות והקיצוצים לישיבות לאברכים ולילדים.

קרא עוד:

[postim]

לפני ימים אחדים זימן האדמו"ר מבעלזא את אחד מעסקניה הבולטים של חצר הקודש בעלזא, והורה לו לפתוח בקמפיין הסברתי רחב היקף, נגד ממשלת הזדון, שחרטה על דיגלה למוטט את הציבור החרדי על כל אגפיו, הן כלכלית והן רוחנית.

לא העת לחשות לא עוד לשבת בחיבוק ידיים ולהחריש נוכח הגזירות הניחתות בזו אחר זו, חייבים לפעול, כך אמר האדמו"ר לאותו עסקן, שמיד נרתם למשימה והחל להוציא אל הפועל את הוראת האדמו"ר, אל העסקן חברו עוד קבוצת אברכים נמרצים, העמלים לצרף עוד חצרות וקהילות למאבק.

הסלוגן הראשוני שהודפס ויופץ במוצאי שבת הקרובה לאחר אמירת הסליחות בבית המדרש הגדול בקרית בעלזא נושא את המילים, "התורה היא חיינו, לא יצליחו לנתק אותנו".

מטרת הקמפיין מסביר לנו אחד מהעוסקים בו, הוא להניע את אמות הסיפים, ולא להחריש בעת כזאת, שנית, להחדיר את המשמעות אל תוך הציבור, לתת את התמיכה והחיזוק לאותם אברכים שנפגעו מכאן ואילך בכאלף ש"ח לחודש, ולמוסדות התורה והחינוך שצריכים להתמודד עם הקיצוץ הגדול.