אייזיק האניג, פנחס ביכלר, מקהלת 'מלכות', משולם גרינברגר, משה שטקל, מוטי שטיינמץ ועוד, חוברים לאלבום מוזיקאלי מושקע ומרהיב של ניגוני החצר • טעימה ראשונה

ממש בימים אלו נשלמת אחת ההפקות המוזיקאליות החסידיות הגדולות של השנים האחרונות – אלבומה החדש של חצר צאנז – "אשיחה", שייראה אור בימים הקרובים.

קרא עוד:

[postim]

מדובר באלבום מושקע בסדר גודל לא שגרתי, כאשר כל השמות הגדולים של עולם הנגינה החסידית נוטלים בו חלק; מאייזיק האניג 'מלך' בעלי המנגנים החסידיים, פנחס ביכלר האמון על עיבוד הקולות והניצוח יחד עם מקהלתו – מקהלת 'מלכות', משולם גרינברגר, משה שטקל, מוטי שטיינמץ ועוד שורה ארוכה של גדולי הזמר.
על העיבודים מופקד המעבד המוכשר מארה"ב צבי בלונמפלד המפתיע בעיבודים מרהיבים עם תזמורת ענקית של טובי הנגנים בארץ ובחו"ל.

האלבום רואה אור במסגרת מתנת הוקרה של היכלי התורה והחסד של מוסדות צאנז, אשר בחרו להעניק אותו כשי וכמזכרת נצח לאלפי ידידי ותומכי המוסדות ברחבי העולם – מושג שלכשעצמו מהווה פריצת דרך בתחום היח"צ של מוסדות תורה וחסד.

מי שאמון על הייזום וההפקה הטכנית והארגונית של האלבום הוא הפרסומאי המוכשר חיים הלברשטם מפרסום 'יותר' שהביא לתוצאה המושלמת וחסרת התקדים.

בהפקה המושלמת בת 13 הרצועות תוכלו להתענג על מבחר לחנים ויצירות סוחפות מבית היוצר של טובי משוררי צאנז, המלחין ר' ישראל אברהם שנק, ראש המקהלה ר' מרדכי ברוך בלומנטל ועוד.

האזינו ל'אשיחה' בביצוע אייזיק האניג ומקהלת 'מלכות':