מתנדבי 'לב מלכה' יצבעו ויסיידו בתי חולים לקראת סוכות

ארגון 'לב מלכה' במיזם חדש לקראת חג סוכות: 'צביעת וסיוד בתי משפחות הילדים חולי סרטן' || מתנדבי הארגון יחלו לצבוע ולסייד בתים של כ- 100 משפחות בהן אחד מבני המשפחה חולה בסרטן

 • שלא תדעו, אבל אם חלילה כן, אז כדאי שתדעו!

  תוכן מקודם

 • ביום המסוגל ג' בשלח שידור חי מביתו של מרן שה"ת, הצטרפו 》

  תוכן מקודם

 • ראש ישיבת פורת יוסף בבקשה יוצאת דופן: הצילו תלמיד שלי!

  תוכן מקודם

 • ככל אשר יורוך: עם ישראל נענה לקריאתו של הרב יעקב הלל שליט"א

  תוכן מקודם

ארגון 'לב מלכה' החל בשבוע האחרון בקידום מיזם חדש לרגל 'חג הסוכות', צביעת וסיוד בתי משפחות הילדים חולי סרטן שהינם מעוטי יכולת. "החלטה לצאת למיזם החדש הגיעה בעקבות סיור מתנדבי הארגון בבתי עשרות משפחות להן ילדים חולים, בהם התגלו הזנחה וקירות מקולפים", מספר הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה', " למרבה הצער, מטבע הדברים כאשר אחד מילדי המשפחה חולה במחלת הסרטן, הבית לא מתפקד ומתוחזק בצורה הכי טובה מכיוון שהמשפחה מקורקעת למיטות החולים". לשם כך, מתנדבי הארגון יחלו ממוצאי יום הכיפורים לצבוע ולסייד בתים של כ- 100 משפחות בהן אחד מבני המשפחה חולה בסרטן. עלות חומרי הצביעה נעמדת בעשרות אלפי שקלים.

קרא עוד:

[postim]

בתוך כך, בארגון "לב מלכה" מציינים בסיפוק את סיומה של שנת פעילות מוצלחת, במהלכה התקיימו מחנות נופש מהנים, וימי כיף למאות ילדים חולים. האמבולנסים של הארגון עבדו במרץ בהסעת מאות חולים ונכים בכל רחבי הארץ, כולל העברות דחופות לשדה התעופה. על פי הערכות של הנהלת הארגון, התבצעו קרוב לשמונה עשר אלף נסיעות. יצוין, כי לאחרונה תוגברה מחלקת המתנדבים ברכזים חדשים, דבר אשר נתן תנופה מחודשת לנושא ההתנדבות.

גם בעניין התרמות הדם של הארגון נשברו השנה שיאים חדשים באיסוף מספר עצום של מנות דם בכל התרמה – בגאולה, בביתר, בבית ישראל, בישיבת מיר, ברובע היהודי ועוד. צוות המתנדבים של הארגון, פועל ללא לאות למען הצלת חיי אדם, בתחום מנות הדם, ורואה ברכה בפעולתו. הארגון זוכה להצלחה רבה בתחום התרמות הדם בקרב הציבור החרדי, ומהווה את הזרוע הביצועית של בנק הדם בתחום איסוף מנות דם בירושלים וסביבותיה. בארגון "לב מלכה" עם הפנים קדימה וכבר מתכננים את הפעילות לשנת תשע"ד הבעל"ט במטרה לסייע לחולים ולבני משפחותיהם על הצד הטוב ביותר וללא תמורה.