ברית מילה ליהודי מבוגר ב-1,000 דולר • לא שווה?

הרב הלל כהן, מרבני קייב, פנה לחבריו בבקשה אישית לעזור ליהודי בן 35 מאוקראינה שמבקש למול את עצמו • הסכום הדרוש: 1000 דולר

בחור יהודי מאבא ואמא בן 35 שאינו מהול, פנה לרב הלל כהן, מרבני קייב, ואמר כי לאחר התלבטויות ודחיות רבות – הוא החליט שהוא מעוניין לערוך ברית מילה.

הנ"ל דחה את הברית בשנים האחרונות מחששות ופחדים, ובעיקר בשל העובדה כי הוא נולד עם מום בלב. הבחור הסכים לעשות ברית מילה, כעת, אך בתנאי שהמוהל יהיה הרב קרמר מביתר עילית (מוהל מומחה) וכן שהברית תיערך בבית חולים פרטי בקייב.

בשיחה עם JDN, סיפר הרב כהן כי המוהל קרמר יגיע ביום שלישי הקרוב לאוקראינה כדי לזכות במצווה. "כל מה שנותר הוא לשכור חדר ניתוח בבית החולים, שעלותו היא 1,000 דולר בלבד", אומר הרב כהן. "אני מחפש תורם עבור מצווה גדולה ודחופה זו שנדחית כל כך הרבה שנים".

הרב כהן פונה לגולשים בבקשה לעזור במצווה חשובה זו ומבקש מהתורם העתידי: "אם אתה באזור, תוכל לבוא לברית ולשמש כסנדק".

לחצו כאן כדי ליצור קשר עם הרב.

5 תגובות

אכן הרב אהרון קרמר מנהל ארגון "ברית אבות" מוהל מומחה וחשוב

אני מכיר את הרב הלל כהן והוא עוזר להרבה אנשים בקייב. אני אין לי כסף אבל זה מצווה חשובה מאוד מאוד אז אנא אחים יקרים העבירו את זה לכל מי שאתם יכולים או חושבים שיכולים לתרום עבור מצווה חשובה זו!!!

בעזהי"ת ארגון ברית יוסף יצחק מבצע בריתות מילה בכל העולם למגורים ולתינוקות בחינם כמו שביצע עד היום בס"ד 49.000 בריתות בלמעלה מ400 מקומות שונים בעולם גם המוהל הנ"ל הוא תלמיד של ארגון ברית יוסף יצחק
ניתן להתקשר לאתר הארגון http://WWW.BRITYY.ORG
או לטלפון בארץ 0577707702

למשתמש אנונימי: אם קראת את הכתבה צריך את הכסף כדי לשכור חדר ניתוח בבית חולים פרטי כי זה אחד התנאים של היהודי הזה שכנראה מפחד מהצעד אז קובע תנאים כאלה ואחרים. האם הארגון הזה שאתה מפרסם מממנים הוצאות חיצוניות כדי לקדש את המטרה? אם כן כדאי לעדכן במהירות את הרב הלל כהן!

אין שום כונה לקחת מהמוהל את הברית הנ"ל ונשמח מאד שמשהוא יתרום הנ"ל!!!
לידיעה כללית בקייב יש לארגון ברית יוסף יצחק למעלה מ10 שנים חדר ניתוח הכולל מוהל כשר שעשה אלפי בריתות ועוד רופא העובד עם המוהל וכל יהודי יכול לקבל הברית בחינם באוקראינה ובכל מקום בעולם

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן