"בעלי היקר, אמרת לי זה לא יקרה"

מודעת חוצות שהודבקה ברחבי הארץ הצליחה לגרום לעשרות אלפי האנשים שנחשפו אליה - להרהר במהות הסכנה הרובצת על פתחם. מכחולו של המאייר יוני גרשטיין הצליח להעביר את המסר החד, המתריע מפני הסכנות הטמונות במכשירים הטכנולוגיים והאינטרנט

מודעת חוצות שהודבקה ברחבי הארץ הצליחה לגרום לעשרות אלפי האנשים שנחשפו אליה – להרהר במהות הסכנה הרובצת על פתחם. מכחולו של המאייר יוני גרשטיין הצליח להעביר את המסר החד, המתריע מפני הסכנות הטמונות במכשירים הטכנולוגיים והאינטרנט.

עשרות אלפי יהודים חרדים לדבר ה' שעשו את דרכם לבית הכנסת במהלך השבת נתקלו במודעות בצבע שחור-לבן (המצורפת) ועצרו מול לוחות המודעות כדי לבחון את פרטי הציור של יוני. "בעלי היקר", כתוב על אחת המצבות, "אמרת לי זה לא יקרה". דמעותיה של האשה יכולות לחנוק את גרונם של כל מחזיקי הסמארטפונים למיניהם.

"אבינו היקר", נכתב על מצבה אחרת, "נעלמת לנו בפייסבוק. 12 יתומיך". עוד מצבות מספרות את הסיפור של עוד משפחות שנהרסו בגלל האינטרנט: "אמא, לא חזרת מהעבודה", "בני, למה למדת ממני לגלוש באייפון? אין לי נחמה", "בת 16 נקטפה על ידי הסרטים, נקברה באינטרנט", "אמאל'ה, גלשת בעבודה למוות", ועוד כהנה סיפורים.

לייזר ר. סיפר ל-JDN כי שוב מוכח ש"תמונה אחת שווה אלף מילים". לדבריו, "רבות כבר נכתב והושמע אודות הסכנות הטמונות בגלישה באינטרנט, אבל המודעה הזאת שראיתי בדרכי לבית הכנסת גרמה לי להתהפך בקרבי. נכון שאין כאן סיפורים מפורטים ואפילו לא מנסים להעביר מה הסכנה. יש סכנה, והיא הרגה אנשים. זאת עובדה. אפשר להתקשר למספר ולשמוע סיפורים מצמררים".

סיפורים מצמררים והסברה מטובי המרצים – קול הלשון: 073-2951350.

בית קברות חללי האינטרנט

4 תגובות

זה מסר אדיר
אבל לפרסם את זה בחוצות לעיני הילדים הרכים, מה להם ולכל זה, למה הם צריכים לדעת מה זה פיסבוק ושאר מרעין בישין??????

זה פשוט מעולה. מי שצייר את זה יודע היטב איך נראה אייפון ואיך לצייר אותו. טוב שלא הקשיב לרבנים, אחרת לא היה יודע לצייר.

לאמיר אהרוני,
גם מי שמקשיב לרבנים כבר יודע איך נראה איפון בגללך ובגלל כל הדומים לך שמסתובבים איתו בחוצפה בראש כל חוצות.

ליהודי שחושב מאיפה אתה כותב את התגובה לא מהאינטרנט ?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *