מחפשים מקום לפגישה? רוצים לצאת לארוחת בוקר זוגית? להנות מארוחת דגים משובחת?
קיבלתם! סניף גרג במרכז ישפרו סנטר, המקום שיענה על כל הדרישות שלכם, וגם יעניק לכם חוויה בשילוב מופלא של טעמים ניקיון מבריק, ישיבה בחוץ או בפנים, אה, כן, הכי חשוב חניה בחוץ בשפע ובחינם.
אחרי התקופה הקשה המשק חוזר במלוא המרץ לשגרת הפגישות עסקיות הארוחות זוגיות והמשפחתיות  ב’גרג’ ישפרו מודיעין, המתהדר בכשרות מהדרין, תוכלו להנות מתפריט עשיר ומפנק עם מיטב המנות שמוכנות מכל הלב.
גרג ישפרו מודיעין ממוקם במרחק של 2 דקות נסיעה מכביש 443 וכ-5 דקות מכביש מספר 1 המקום האולטימטיבי לפגישות בין ירושלים לתל אביב.
 בגרג ישפרו מארחים ללא הרף לקוחות מרוצים ואינספור אורחים המגיעים לאזור ומבקשים מסעדה איכותית במיוחד, במחיר השווה לכל נפש.
כבר זכינו להכיר מקרוב את ארוחת הבוקר של קפה ‘גרג’, העשירה, המפנקת והמגוונת במיוחד מכל ארוחות הבוקר המוגשות במסעדות, ולמרות זאת הופתענו מהתפריט העשיר והמקורי קשה היה להחליט מה לבחור מתוך המנות, קיבלנו שילוב מושלם של טעמים חלומיים.
הפתעה נוספת חיכתה לנו ההורים – ארוחות ילדים. וכמובן ניתן לערוך במקום אירועי שבע ברכות, ימי הולדת וכל אירוע משפחתי שמח. ולו רק בגלל זה שווה להיכנס ל’קפה גרג’ ישפרו סנטר מודיעין.
גרג ישפרו סנטר מתחם ישפרו רחוב המלאכות 5, מודיעין טלפון: 08-6618800 חניה חינם