מאות השתתפו בוועידה היוקרתית 'אהבת קדומים' לציון 70 שנה ליסוד חצה"ק קרעטשניף ירושלים בארה"ק • מקהלת 'מלכות', עם הזמר זאנוויל ויינברגר ליוותה את המעמד, יחד עם תזמורת 'אורות' בניצוחו של ר' שיע ברים • במרכז המעמד, הוקרנה מצגת וידאו אומנותית, מרגשת וסוחטת דמעות, 'נשמת כל חי', אשר הופקה ביד אמן וסיפרה את סיפור יציאתו מעמק הבכא של כ"ק האדמו"ר זי"ע, • המעמד הופק ע"י חברת טיפ הפקות • צילום: אלי סגל צילום ועריכת וידאו: אלי סגל
 לאחר חודשים ארוכים של הכנה, וצפיה של ימים ארוכים, נערך המעמד 'ועידת אהבת קדומים' של קהל חסידי קרעטשניף ירושלים, בהשתתפות חסידים ואוהדים, ידידים נכבדים וידידי חצר הקודש, אשר כולם התכנסו למעמד מפואר ומרשים.
המעמד נערך באופן יוקרתי במיוחד, כאשר כל הקהל היסב סביב שולחנות ערוכים בטוב טעם, ונהנה ממעמד כביר וחסר תקדים בתולדות קרעטשניף. 
 
המעמד נערך בחסות של הנדיב הנודע הרב מיכאל אליהו גולדשטיין שליט"א ממאנסי, אשר הוזיל הון רב להצלחת הוועדה לשם ולתפארת.
את המעמד הנחה הגה"ח ר' שלמה הורביץ ר"מ בישיבת נדבורנה.
 
את המשא המרכזי נשא מקורב ויתיק לחצר בית קרעטשניף, כ"ק האדמו"ר מקאסאן שליט"א.
 
 מקהלת 'מלכות', עם הזמר זאנוויל ויינברגר ליוותה את המעמד, יחד עם תזמורת 'אורות' בניצוחו של ר' שיע ברים.
 
במרכז המעמד, הוקרנה המצגת המיוחדת שהוכנה לקראת המעמד, מצגת וידאו אומנותית, מרגשת וסוחטת דמעות, 'נשמת כל חי', אשר הופקה ביד אמן וסיפרה את סיפור יציאתו מעמק הבכא של כ"ק מרן רבינו הקוה"ט זי"ע, כשכל העומד לנגד עיניו הוא אך ורק לקומם את שארית הפליטה ולהחיות עם רב בדרך בית קרעטשניף.
לאחר מכן נשאו כל הקהל תרומות קודש למען ישיבת קרעטשניף, כ"ק האדמו"ר שליט"א העניק לתורמים זכויות ישועות ופרנסה לרוב. בדבריו, הודה האדמו"ר שליט"א לעסקנים המסורים ולכל התורמים, אשר הודות להם תימשך ותתעלה מנגינת בית קרעטשניף לאורך ימים ושנים.
צילום: אלי סגל
צילום ועריכת וידאו: נתי אלבר 
הפקה: טיפ הפקות