מעמד סיום סדרות הספרים 'חזון עובדיה' ו'הליכות עולם' • תיעוד

שתי סדרות הספרים שנכתבו בעמל רב ע"י מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל, נלמדו ע"י משתתפי "מפעל הלימוד היומי בתורת מרן" שע"י 'המרכז למורשת מרן - להבין ולהשכיל', במשך למעלה מארבע שנים. כאשר כל יום נלמדים סה"כ 4 הלכות

ביום שישי הקודם, עש"ק פרשת ניצבים תשע"ח, התקיים מעמד רב רושם של סיום כל סדרות הספרים "חזון עובדיה" ו"הליכות עולם", בבית הכנסת "אור חביב" – בית מדרשו של מרן הראשון לציון והרה"ר לישראל הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א.

שתי סדרות הספרים שנכתבו בעמל רב ע"י מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, נלמדו ע"י משתתפי "מפעל הלימוד היומי בתורת מרן" שע"י המרכז למורשת מרן – להבין ולהשכיל, במשך למעלה מארבע שנים. כאשר כל יום נלמדים סה"כ 4 הלכות, ופרוטה לפרוטה הצטרפה עד שנהפך הדבר לעניין גדול, וזכו הלומדים לגמור את סדרות הספרים המקיפות, ולינוק ולשאוב מתורתו הבהירה של מרן.

במעמד נכחו מרן הראש"ל הגאון רבינו יצחק יוסף שליט"א – המכוון את הארגון על כל צעד ושעל, שנשא גם דברי חיזוק לקראת ראש השנה, ודיבר בחשיבות ספריו של מרן רבינו זיע"א והלימוד בהם. הוא שיבח את הפעילות הענפה של הארגון בהנחלת מורשתו של מרן, והדגיש שכל הפעילות נעשית לשם שמים ללא שום אינטרס.

כאשר דיבר מרן הראש"ל על מפעל הלימוד היומי בתורת מרן, אף פתח את דף המבחן והראה אותו לעיני כל ליושב לצידו, ודיבר בשבח מפעל זה.

את פניו של מרן הראשון לציון שליט"א קיבל האדמו"ר הגה"צ רבי אבנר עפג'ין שליט"א – ראש ישיבת "בית הלוי", שדיבר בשבח הכינוס והלימוד בספרי מרן, שדבר זה גדול עד מאוד ועוצר את הפורענויות לבוא לעולם חלילה.

כמו כן נכח במעמד הרה"ג הרב בניהו שליט"א – ראש ישיבת "מאור ישראל" ברכסים.

במרכז למורשת מרן – להבין ולהשכיל מציינים, כי כעת נמצאים הלומדים באמצע המחזור השני, ולומדים כעת את ספר חזון עובדיה – שבת ד, כאשר בסיום הספר, כמו כל ספר, יתקיים אי"ה מבחן במוקדי המבחנים הפרוסים בהיכלי התורה ברחבי הארץ.

צילום: המרכז למורשת מרן – להבין ולהשכיל

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *