ראשי זק"א ת"א התברכו בחג הסוכות אצל הרב הראשי הגרי"מ לאו והאדמו"ר מביטשקוב

בביקור אצל הרב הראשי הגרי"מ לאו השתתף גם מפקד מחוז ת"א במשטרה וקצינים נוספים הרב צבי חסיד מנכ"ל זק"א ת"א ציין כי "אנו נאמנים להוראותיהם של גדולי ישראל ויוצקים מהם תורה והלכה, ולכן אך טבעי הוא לקיים את הקבלת פני הרב ברגלים, והברכות והביקורים אכן מפיחים רוח חיים במתנדבי הארגון"

ראשי זק"א ת"א 'עלו לרגל' וביקרו במהלך חג הסוכות בבתיהם של הרב הראשי הגרי"מ לאו והאדמו"ר מביטשקוב.

המשלחת של ראשי זק"א מחוז תל אביב שביקרה בבתי הרבנים כללה את המנכ"ל הרב צבי חסיד, מפקד היחידה ר' חיים נוגלבלט, ר' יחיאל גולדמן קמב"ץ זק"א, אחראי מתנדבים לקבורה בחרום ר' נתן צישינסקי ומתנדבים נוספים.

מסורת הביקורים מתקיימת מזה מס' שנים וכך גם השנה נערכו הביקורים במטרה לדווח על המתרחש בארגון וסיכום הפעילות. ההזדמנות נוצלה גם להבעת תודה לרבנים על התמיכה העקבית בפעולותיה הנשגבות של זק"א תל אביב על פני כל השנה.

הביקור הראשון החל בסוכת  הרב הראשי, הגאון רבי ישראל מאיר לאו שליט"א. בביקור אף השתתף מפקד מחוז ת"א במשטרה ניצב דוד ביתן וקציני משטרה בכירים נוספים. במהלך הביקור הביע מפקד המחוז את תודת כלל אזרחי העיר ובמיוחד מ"י לכב' הרב שמלווה ומשתתף בכל אירועי המחוז. מפקד זק"א ת"א הודה אף הוא לרב על הליווי והתמיכה  העקבית בארגון זק"א תל אביב, דבר הבא לידי ביטוי גם בהשתתפות הרב בכל שנה באירוע לסיכום הפעילות השנתית. משם המשיכה פמליית זק"א למעונו של כ"ק האדמו"ר מביטשקוב שליט"א ביפו שהאציל מברכתו על ראשי זק"א ושיגר ברכה למתנדבים.

הרב צבי חסיד מנכ"ל זק"א ת"א ציין כי "אנו נאמנים להוראותיהם של גדולי ישראל ויוצקים מהם תורה והלכה, ולכן אך טבעי הוא לקיים את הקבלת פני הרב ברגלים, והברכות והביקורים אכן מפיחים רוח חיים במתנדבי הארגון".

 

 

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *