ישיבת שפתי חיים חנכה את משכנה החדש • גלריה

במעמד רב רושם לכבודה של תורה נחנך משכנה החדש של הישיבה לצעירים מצויינים "שפתי חיים" שע"י מוסדות "אור חדש" בשכונת הר נוף בירושלים העומדת בראשות הגר"ש זעפראני והגר"ש ישראל ראש המוסדות.
 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

את המעמד כיבדו בנוכחותם מרנן ורבנן גדולי ישראל, הגר"מ צדקה דיבר בשבח המוסדות ובייחודה של הישיבה הקדושה אשר את שמעה הוא שומע מבני תורה רבים ומנהלי תתי"ם המשתאים מעלייתם של בני הישיבה.
חבר מועצת חכמי התורה הגר"ד יוסף נשא אף הוא דברים בשבח הישיבה והמוסדות המוסרים את נפשם למען הצלחת התלמידים ושגשוגם. כמו כן הכביר בשבח מסירותו של ראש המוסדות הגאון רבי שמעון ישראל ואמר כי כשם שאינו מתפשר על סלתה ושמנה של הבאים בשערי המוסדות ובישיבה כך אינו מתפשר על בניינה הגשמי ברוב פאר והדר כיאה לבני התורה . בחתימת דבריו הוסיף ברגש "אשרינו שזכינו שהמוסדות והישיבה נמצאים בשכונתנו הר נוף ומרוממים את כל תושביה".
לאחמ"כ נשא דברים ראש הישיבה הגר"ש זעפראני שריגש את הנוכחים בסיפורים מבני עליה שלומדים בישיבה שבמהלך הערב הפתיעו את כולם בסיומי מסכתות ועלו בזה אחר זה לסיימם לכבוד המעמד.
את משא החיתום נשא ראש המוסדות וראש הישיבה הגר"ש ישראל כאשר פתח בדברי תודה לבורא עולם שזיכה אותו לפאר ולרומם את בית השם ודיבר בדברי שבח לתורם הנכבד שזכה להיות שליח מצווה לגומרה של תורה במשכן החדש. במעמד נכחו מאות מהורי התלמידים, בוגרי המוסדות, ידידי המוסדות, רבנים וראשי ישיבות רבים שהשתתפו במעמד המרומם לכבודה של תורה.

כתבות קשורות

ירידה בטמפרטורות – בהרים ייעשה מעט קריר • האזינו לתחזית

מחר: יוסיף להיות חם מהרגיל. ביום שני ירידה בטמפרטורות. ביום שלישי מעט קריר באזור ההרים. ביום רביעי טמפרטורות ‏רגילות לעונה. ביום חמישי טמפרטורות נמוכות מהרגיל ומעט קריר בהרים. ביום שישי ושבת עלייה בטמפרטורות. ביום ראשון עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם מהרגיל

מפחיד: מיד לאחר השבעת ממשלתו של בנט – תקודם חקיקה בשורת נושאי דת ומדינה

הממשלה שעתידה לקום מחר בשעות אחר הצהריים צפויה להמיט אסון רוחני על המדינה. על פי ההסכם שנחתם בין ראשי הקואליציה העתידית הם יקדמו בתוך שישים יום מרגע ההשבעה שורת חוקים בנושאי דת ומדינה. בין היתר בנושא הרבנות, הגיור וחוק הגיוס

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן