הראשל"צ הגר"י יוסף במסע חיזוק בבאר שבע • תיעוד

אתמול קיים מרן הראש"ל הרב הראשי לישראל הגר"י יוסף מסע חיזוק בעיר באר שבע וקיים עצרות התעוררות ומסר שיעורי תורה במקומות רבים בעיר. אל הביקור התלווה סגן ראש העיר הרב עופר כראדי שיזם את יום החיזוק הכללי בעיר • צילום: יעקב כהן 

תחילה הגיע הראש"ל לבית המדרש קול אליהו בראשות המרא דאתרא הגר"י דרעי שם מסר לאברכי בית המדרש הרבים שיעור ופלפול ארוך בהלכות שבת.
לאחמ"כ המשיך לבית מדרש ׳יגל יעקב׳ בראשות האדמו"ר רבי פנחס אבוחצירא ומסר למאות האברכים שיעור בנושאים הנלמדים תוך כדי שהוא נושא ונותן עם האברכים בפלפולה של תורה.
משם המשיך לעצרת המרכזית בהשתתפות אלפים מתושבי העיר ומחוצה לה במלאת שנה לפטירתו של זקן רבני מרוקו הגה"צ רבי יהושע מאמן זצ"ל שנערכה בבית הכנסת המרכזי ׳רינת ישראל׳. הראש"ל דיבר במשך שעה ארוכה על גדולתו של הצדיק וקשריו עם מרן הגר"ע יוסף זצ"ל.
לאחמ"כ הגיע מרן הראש"ל לחנוך את בית המדרש ׳היכל ירון׳ החדש וקבע מזוזה .בדבריו חיזק את מאות המשתתפים לקבוע עיתים ללימוד ההלכה .
את הביקור חתם בבית מדרש ׳עוד יוסף חי׳ ליוצאי אתיופיה בראשות הרב ברוך גזהיי בהשתתפות רבים מבני העדה, שם עמד הראש״ל על הצורך בעידוד הצעירים לקבוע עיתים לתורה ועל ייחודה של קהילת יוצאי אתיופיה שהשתמרה במשך אלפי שנים ושימור אופיה המיוחד, הרב שיבח את הרב גזהיי על פעילותו הרבה והודה גם לסגרה״ע כראדי על פעילותו בקרב הקהילה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *