לצד הסדרים הציבוריים שנערכים בכל רחבי תבל, בעוד שעות ספורות, יסבו רבבות יהודים בארץ הקודש גם בסדרים הציבוריים שמקיימים בתי חב"ד בישראל, מאחורי הסדרים, עומדים הוצאות ענק של המארגנים, השלוחים, העושים ככל שביכולתכם. צפו

לצד הסדרים הציבוריים שנערכים בכל רחבי תבל, בעוד שעות ספורות, יסבו רבבות יהודים בארץ הקודש גם בסדרים הציבוריים שמקיימים בתי חב"ד בישראל, מאחורי הסדרים, עומדים הוצאות ענק של המארגנים, השלוחים, העושים ככל שביכולתכם.

מה בדיוק אוכלים באותם סדרים המוניים? בסוף השבוע קיים ארגון ׳כולל חב״ד׳ חלוקה מיוחדת של ארוחות עשירות ויוקרתיות עבור הסדרים הציבוריים בישראל.

כמידי שנה בשנים האחרונות, ׳כולל חב"ד׳ מספק רבבות מנות לאורחי הסדרים הציבוריים, בסיוע של ׳קרן מרומים׳, ׳קרן רוזה׳ וגורמים נדיבים נוספים.

מלבד המזון המשובח, ברמה של ארוחות גורמה, מחולקים גם הכלים והאביזרים הנדרשים לעריכת הסדר. הכלים, כמו הארוחות, מושקעים במיוחד ויפארו את שולחנות הסדרים הציבוריים.

עורכי הסדרים "יצאו מהכלים" והתפעלו מהסדר המופתי של הפרויקט.

״הארוחות המשובחות נועדו לאפשר לכל יהודי להרגיש בן של מלך, בן חורין אמיתי בחג החירות״, אומר הרב מנדי בלוי מ׳כולל חב״ד׳, ״נעשה מאמץ עליון להשקיע בכל פרט על מנת להביא את הסדרים לאמה הגבוהה ביותר״.