תיעוד • מאות הגיעו לאומן שבאוקראינה לרגל חג השבועות

תמונות מהשעות האחרונות באומן - צילום: דוברות איחוד הצלה ואיחוד ברסלב

מאות הגיעו לציונו של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה לרגל חג השבועות.

באיחוד הצלה סניף אומן בסיוע מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה שהגיעו מישראל וארה"ב מאבטחים את שלומם של ההמונים. להזכרת שמות בציון הקדוש: https://goo.gl/Jy4Zws

בחברת הנסיעות 'אומן אקספרס' הפעילה באוקראינה בבעלות יהודית במהלך כל ימות השנה תגברו את מערך הנסיעות משדות התעופה באוקראינה לעיר אומן ולעיירה מעז'יבוז.

הלל כהן מנהל מרחב אוקראינה באיחוד הצלה סיפר: "אמבולנס איחוד הצלה אוקראינה עם פרמדיק וחובשים מאומן ומישראל מאבטחים רפואית גם במעז'יבוז וגם באומן. ההיערכות השנה היא לאבטחת שלומם של האלפים – שלושה ימים ברצף, עקב השבת שלפני שני ימי חג השבועות".

לייזר היימן סמנכ"ל איחוד הצלה מסר: "בפעילות של אגף הקשר עם המתנדב באיחוד הצלה ואגף הציוד הרפואי  אבזרנו את אמבולנס איחוד הצלה והמתנדבים באומן בציוד הרפואי הנדרש לטובת הבאטחה הרפואית בעיר אומן שבאוקראינה ובציונו של הבעל שם טוב במעז'יבוז".

גיא טל ראש סניף איחוד הצלה באומן מסר: "השנה הפעילות מתתמקדת באבטחה רפואית גם בשבת ערב חג השבועות בשיתוף פעולה עם משלחת החובשים והפרמדיקים שמגיעים מישראל לתגבר את המענה המהיר ביותר לכל מקרה חירום רפואי באומן ואוקראינה".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *