כ-50 אלף איש הגיעו עד כה לציון הקדוש של רבי נחמן מברסלב בעיר אומן לקראת ראש השנה. במוצ"ש וביום ראשון צפויים להגיע עוד כ-25 אלף איש. כ-250 איש טופלו עד כה במרפאת אומן, מקרים של שברים, חתכים ופציעות ומקרים שפונו לבית חולים מקומי

כ-50 אלף איש הגיעו עד כה לציון הקדוש של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה לקראת ראש השנה שחל השנה ביום ראשון בערב. ע"פ הנתונים של חברות הנסיעות – במוצ"ש וביום ראשון צפויים להגיע עוד כ-25 אלף איש ברכבת אווירית מישראל ארה"ב ואירופה.

כ-250 איש טופלו עד כה במרפאת אומן – Oxford Medical שבסמוך לציון רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה. נחי קליין ממנהלי המרפאה מסר: "מדובר במקרים של שברים, חתכים ופציעות שחלקם הוצרכו תפרים, בעיות נשימה, ומקרים רפואיים נוספים שחלקם פונו לבתי חולים מקומיים".

משה לוי מנהל המערך הלוגיסטי של המרפאה הוסיף: "במרבית המקרים המטופלים הגיעו ללא ביטוח רפואי מה שגרם בחלק מהמקרים לתשלום על פינוי ואשפוז בבתי חולים מקומיים. ראוי ומומלץ לאלו שעדיין לא הגיעו לאומן לעשות במיידי ביטוח רפואי לפני הטיסה בכדי למנוע עלויות מיותרות בעת חירום שיכולות להסתכם גם בעשרות או מאות אלפי דולרים".

צילומים: שמעון לוי – סוכנות הידיעות "חדשות 24"