ראש העיר אשדוד התקבל באהדה רבה בשוק ארבעת המינים עם יו"ר המועצה הדתית

ראש העיר ד"ר לסרי התקבל באהדה רבה בשוק ארבעת המינים המרכזי ברובע ז' יחד עם יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן - תושבי העיר בירכו על היוזמה הברוכה של "סוכות ההוראה" שע"י המועצה הדתית שנתנה מענה על כשרותם של ארבעת המינים

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

כמידי שנה התקיים סיור בשוק ארבעת המינים המרכזי בעיר עם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי שהגיע עם יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן. רבני "סוכות ההוראה" קידמו בברכה את פני האורחים ותיארו את העבודה הרבה בשאלות המתעוררות בהלכות אלו.

ראש העיר ד"ר לסרי התקבל באהדה רבה מיד עם הגיעו לשוק בחיבוקים ובלחיצות ידים מהעוברים ושבים מכל המגזרים, שבירכו ואיחלו לו הצלחה רבה בהמשך כהונתו לראש העיר.

יצויין כי גם השנה ביוזמתו של יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן, הרחיב את 'סוכות ההוראה' של ארבעת המינים בשלושת השווקים בעיר, ברובעים ב', ג' ו-ז' ברבנים פוסקי הלכה נוספים כדי שיתנו מענה לשאלות הרבות המתעוררות בעת קנית ארבעת המינים.

סוכות אלו הועמדו, מומנו והופעלו ע"י המועצה הדתית, יצויין כי "סוכת ההוראה" הגדולה בשוק ברובע ז' שוכנת באולם "ממוזג" ונוח להמוני השואלים המגיעים במשך כל שעות היום והלילה, סוכות אלו מאויישים ע"י רבנים פוסקי הלכה בכל שעות היום והלילה עד שעות המאוחרות, המעניקים תשובות על אתר.

הרבנים ציינו כי יוזמה ברוכה של הקמת 'סוכות ההוראה', מצילה אנשים רבים מלברך ברכות לבטלה ע"י שמבררים היטב את ההלכה וכידוע כי הלכות מרובות הן בארבעת המינים.

במהלך הסיור, התושבים הרבים נצלו את ההזדמנות לברך הרב עובדיה דהן ראש המועצה הדתית על היוזמה הברוכה בפעילות הכללית במשך השנה ובמיוחד בהעמדת "סוכות ההוראה" אשר מסייעת מאוד לקונים הרבים ובפרט בלחץ של ערב החג.

ראש העיר ד"ר לסרי עקב מקרוב אחר הפעילות של "סוכות ההוראה" ועל המענה ההלכתי והמקצועי לקהל הרב שעומד בתור בסבלנות עם ארבעת המינים ומקבל תשובה על אתר, ובירך את ראש המועצה הדתית הרב עובדיה דהן על היוזמה המבורכת שעוזרת ויעילה מאוד לתושב.

התושבים הודו לראש העיר ד"ר לסרי אשר מיד עם סגירת השוק בצהריים, הגיע צוות עובדים אשר תוך זמן קצר  פעלו לפינוי ולניקיון השוק כדי שלקראת החג הכל יהיה נקי ומכובד.

 

3 תגובות

יש לאשדודים אחלה ראש עיר….
קשוב ..
מחובר לתושבים..

כל הכבוד לראש העיר שמצטלם עם החרדים אבל שידאג לשבת גם

מממ באמת צודקים

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן