סרי לנקה: גורם רשמי נתן הוראה לסגירת בית חב"ד, המטיילים התגייסו להצילו

ערב מיוחד במינו בפתח תקווה למען בית חב"ד בחופי סרי לנקה למיגון ואבטחת הבית חב"ד לאחר פיגועי התופת האחרונים שהיו במהלך השנה האחרונה. מטיילים רבים הגיעו וזעקו מקירות לבם "בית חב"ד לא ייסגר"

בהפקת חברת וואו הפקת קונספט ערב מיוחד במינו התקיים ביום חמישי בפתח תקווה, למען בית חב"ד בחופי סרי לנקה למיגון ואבטחת הבית חב"ד לאחר פיגועי התופת האחרונים שהיו במהלך השנה האחרונה. במעמד רב רושם הושק את מסע הקמפיין לפתיחה המחודשת של הבית חב"ד ביחד עם מטיילים רבים שממש זעקו מקירות לבם "בית חב"ד לא ייסגר" וכך הציפו את לבבות כל המשתתפים לאחד כוחות למען מטרה זו.

ראשון הנואמים היה הרב מנחם מענדל קרומבי השליח למדינת סרי לנקה שדיבר בחום רב על המסירות הרבה של משפחת ארד שפותחת בשנה אחת שני בתי חב"ד בחופים כשהם צריכים להיטלטל הם ילדיהם וממש כל הריהוט של הבית חב"ד ושלהם בין שני המקומות לפי העונות, 6 חודשים בבית חב"ד חופים ארוגם ביי ו- 6 חודשים בצד השני של האי לבית חב"ד היקדואה למיטב ידיעתי זהו הבית חב"ד הנודד היחיד בעולם כולו וכשרואים את המסירות הנפלאה ואת האהבה של המטיילים אין ספק כי אנחנו בדרך הביתה לשליחות של הרבי מלך המשיח להאיר את סרי לנקה באור הגאולה.

לאחריו עלה מר אורי פריש יו"ר חוג הידידים שפוקד את בית חב"ד מידי שנה וסיפר על המפגש הראשון עם הרב רוני ואשתו ממש בימים הראשונים להגעתם לאי תוך התפעלות מהאמונה והביטחון וממש איך תוך ימים ספורים הקימו מאין ליש מקום ממש למופת. בהמשך נשא דברים מר יאיר אואנונו מנכ"ל חברת OCTAGON מערכות הבטחה ומיגון שהסביר את הסכנות שעורבות לפתחן של בתי חב"ד עם דגש על מדינת סרי לנקה תוך מתן הסבר מקיף על דרכי ההגנה השונות והמיוחדות שיצטרכו על מנת למגן את הבית חב"ד.

מיד לאחריו עלו וגם באו ממש מהקהל באופן ספונטני מטיילים רבים לומר דברים בתוך רגש ואהבה מיוחדת על השפעתם של השלוחים הרב רוני ואשתו. אחרון הנואמים שעלה לבימה לאחר שהוקרן סרטון מושקע שהראה את הפעילות ואת השקת הקמפיין הרב רוני ארד שהסביר על תהליך הקמפיין שהולך להיות בימים י"ט-כ"א כסלו חג הגאולה ועל הבקשה המיוחדת שלו לאנ"ש ולכל המטיילים לקחת חלק בתהליך המיגון והאבטחה של הבית חב"ד.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *