חֲזוּ בָּנַי חֲבִיבַי • אש האמונה בבית הספר עוז והדר • נתניה

כמיטב המסורת נחגגה מסיבת החנוכה ברוב עם כאשר כשלוש מאות ילדי בית הספר הופיעו מול עיניהם המשתאות של הורים ובני משפחה נרגשים
 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

נושא המסיבה "אש האמונה" העלה על נס בשיר ובמחזה את השלהבת הגבוהה שדולקת בבית הספר. את הערב העשיר הנחה הזמר ישי לפידות שהתפעל מילדי בית הספר ובטוב טעם הנעים את כל הערב והקדיש ממיטב שיריו להנאת הילדים וההורים.
את המסיבה הוביל הקלידן המוכשר הרב יעקב אזולאי, בוגר בית הספר שבכישרונו הרב ובעזרת צוות המורים הפיקו מופע מקהלה מיוחד במינו. אורחים ומכובדים שהגיעו לברך את הילדים ואת ההורים לא עזבו את המקום ונשארו כדי ליהנות ולרוות נחת מהילדים שהופיעו בצורה מעוררת כבוד ובדרך ארץ.
רב העיר הגאון הרב קלמן בר שליט"א, העלה על נס את הטיפול המסור שמוביל הצוות החינוכי בראשות הרב אורן גבאי כאשר ההוכחה הטובה ביותר היא הגדילה הבלתי נתפסת של כמות הילדים בלי עין הרע.
הרב יוסף חיים גבאי שליט"א שברך את התלמידים ואת ההורים התרגש מאוד לראות את הקהל הרב שנכח באולם והביע את שמחתו על התרחבותו של בית הספר, ועל הצלחת בוגריו שמפארים היום את מיטב הישיבות הקדושות – זו ההוכחה לעבודת הקודש שנעשית בבית הספר במסירות רבה. וברך את הצוות המנהל בהמשך הובלת הדרך החינוכית הייחודית של בית הספר.
את הערב המרגש הוביל מנהל בית הספר, הרב אורן גבאי שציין שבתקופה המורכבת שעבר עם משפחתו זכה לחוויה רוחנית מיוחדת בזכות ההתגייסות של משפחת "עוז והדר" כאשר התפילות והדמעות של כל ההורים הובילו לרפואתו ולהחלמתו המהירה של בנו משה אלחנן.
שירו של ישי לפידות "עלה קטן שלי" ריגש את כל הנוכחים שהסכימו שהמילה "משפחה" אכן מתאימה לבית ספר שאוהב ומחנך את כולם, ואכן מסיבה שכולה רגש שמחה ודמעות של תודה היא סיכום של עבודה מסורה שעוטפת את כולם.

כתבות קשורות

4 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן