כרמיאל: נחנך המרכז לרפואה דחופה 'טרם' • צפו

בהשתתפות רבנים, סגן שר הבריאות, ואישי ציבור נחנך בכרמיאל המרכז לרפואה דחופה 'טרם' • רב העיר הגרא"צ מרגלית:"מדובר בציון דרך משמעותי בעיר" • סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן: "בטוח שהמהפכה שעשתה טרם בערים האחרות, תגיע גם לכרמיאל" • מנכ"ל טרם נתן אפלבאום:"המטרה שלנו לתת שירות מקצועי ללא זמני המתנה ארוכים"

אירוע רב רושם נערך השבוע בכרמיאל, עת נחנך באופן פורמאלי המרכז לרפואה דחופה החדש 'טרם'. בטקס חנוכת הבית כיבדו בנוכחותם רב העיר הגאון הרב אברהם צבי מרגלית, סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, ראש העיר עדי אלדר, חבר הכנסת אחמד דבאח, ראשי רשויות מהסביבה, מנהלי קופות החולים, וראשי ומנהלי 'טרם'.

קרא עוד:

[postim]

במהלך הטקס שיבחו הנוכחים את יוזמת 'טרם' להקים מרכז לרפואה דחופה בכרמיאל, דבר שישפר באופן משמעותי את איכות הטיפול והזמינות הרפואית בעת מקרה חירום, בכל האזור כולו ויעניק איכות טיפול ושירות חדשני כשלרוב משוחרר המטופל בתוך שעה לביתו.

בדברים שנשא רב העיר הגאון הרב אברהם צבי מרגלית אמר: "פתיחת המרכז הרפואי של 'טרם' הינו ציון דרך חשוב בעיר. שמעם של המרכזים של טרם ברחבי הארץ יצא למרחוק, ואני שמח שגם תושבי כרמיאל והאזור יוכלו מעתה לקבל את השירות החשוב הזה".

גם סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן שיבח את היוזמה ואמר:"לאחר ההצלה הגדולה של טרם בירושלים, בני ברק ובשאר המרכזים בארץ, הגיע הזמן שגם תושבי הצפון יוכלו לקבל את השירות החשוב הזה, ואני בטוח שכניסת 'טרם' לכרמיאל תחולל מהפכה בכל האזור".

מנכ"ל המרכז לרפואה דחופה 'טרם' מרן נתן אפלבאום אמר:"המטרה של 'טרם' היא לתת לחולה את השירות המקצועי ביותר בזמן המהיר ביותר ובסיוע המכשור ומערכות המחשוב החדשניות ביותר, ומעתה גם תושבי הצפון ייהנו מהשירות שימנע מהם ברוב המקרים את הצורך בהגעה לחדר המיון"

המרכז החדש של 'טרם' בכרמיאל ישרת את תושבי האזור שנזקקים לרפואה דחופה במהירות המקסימאלית מבלי לפגוע במקצועיות הטיפול ובמקרים מסוימים אף מעניק מענה רפואי במקרים שמצריכים אשפוז.

המרכז פתוח בכל ימות השבוע כמו גם בשבתות ובחגים, כשבכל שאלה הלכתית מתייעצים ראשי המרכז עם רבנים מובילים על מנת להעניק שירות על פי כללי ההלכה.

אל מרכז 'טרם' מגיעים חברי רוב קופות החולים הנזקקים לטיפולים דחופים שמבקשים לקבל טיפול מקצועי ואיכותי וללא זמני המתנה ארוכים המאפיינים את חדרי המיון בבתי החולים. למרכז הסדרים עם רוב קופות החולים כאשר מהלקוח נדרשת השתתפות עצמית שנעה בין 0-76 ₪, בהתאם לקופה בה הוא חבר.

לאחר המהפכה שחוללה 'טרם' בירושלים, בני ברק ובשאר ערי הארץ, הגיע המרכז אף לכרמיאל, כשהצפי הוא לחולל מהפכה גם בצפון כשרוב הפונים יוכלו לקבל טיפול מקצועי ומסור וללא צורך להגיע לחדרי המיון הסואנים של בתי החולים. את 'טרם' פוקדים בכל שנה מעל 300 אלף איש שמטופלים על ידי הצוות הרפואי במקצועיות עם מיטב הציוד הרפואי.

סגן שר הבריאות בכרמיאל סגן שר הבריאות בכרמיאל סגן שר הבריאות בכרמיאל סגן שר הבריאות בכרמיאל סגן שר הבריאות בכרמיאל סגן שר הבריאות בכרמיאל

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *