ראשון המנחמים אצל הפצוע הרב שמואל שארף שנפגע קשות בקרית מלאכי הוא מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א שאף ניחמו כנהוג

בבוקרו של יום חמישי עם ישראל התאחד, בבכי ובכאב על האסון הנורא שפקד אותו עם רציחתם של שלשה נפשות זכות וטהורות תושבי קרית מלאכי.

 

קרא עוד:

[postim]

כזכור בסביבות השעה 8:00 יום חמישי – ראש חודש כסלו, פגע טיל פגיה ישירה בבית בשכונת נחלת הר חב"ד בקרית מלאכי, כתוצאה שלשה שומרי תורה ומצוות נהרגים, מהמקום פונו כ-13 פצועי רסיסים, הלם וחרדה.

הנרצחים הם: הרב אהרן סמאדג'ה הי"ד חסיד חב"ד בן 49, שהיה דמות מוארת ומלאה חן בקהילת חב"ד בעיר, הגב' מרת מירה שארף הי"ד גם היא משתייכת לחסידות חב"ד בת 26, ניהלה בשנים האחרונות את בית חב"ד בניו דלהי – הודו, ועסקה בקירוב רחוקים בשליחות הרבי מליובאוויטש זי"ע, היא הגיעה לארה"ק כיממה קודם לכן כדי להשתתף באזכרה לבני הזוג גבי ורבקי הולצברג הי"ד שנרצחו במתקפת הטרור במומבאי הודו, ארבע שנים קודם לכן בדיוק באותו יום.

ההרוג השלישי באותה פגיעה, הוא יצחק אמסלם בן 24, צעיר שעבד למחייתו כמתדלק בתחנת הדלק בעיר, לאחרונה החל בתהליכי חזרה בתשובה בעזרת קהילת חב"ד המקומית.

באותו אסון נפצע גם בעלה של מרת שארף הי"ד, הרב שמואל שארף אשר פונה מהמקום במצב קשה יחד עם בנו בן ה-4 באותו מצב, לבני הזוג שני בנות נוספות אשר בחסדי שמים לא שהו בדירה בעת הפגיעה.

ר' שמואל אף שליח חב"ד בהודו, אושפז בבית החולים שיבא – תל השומר ועבר סידרת ניתוחים להצלת ידו, שלעת עתה הוכתרו בהצלחה, בעת קיום הלווית רעייתו, התעורר מהניתוח והתבשר על הגרוע מכל, כי רעייתו קיפדה את חייה, באותם רגעים אף נשא שבח והודיה לבורא כל עולמים שהותירו בחיים וקיבל עליו באהבה את הדין, חזר ואמר: 'אני חי ואני מודה להקב"ה שהשאיר אותי בחיים'.

הערב כשעה וחצי לאחר צאת השבת, זכה הפצוע לביקורו של מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א בחדרו, הגר"ח התעניין בשלומו, ובירכו שיזכה להמשיך בפעילותו הענפה עוד שנים רבות, כמו כן ניחמו הגר"ח על פטירת רעייתו ואמר בפניו את הנוסח המלא 'המקם ינחם אתכם' וגו'.

יצוין כי הגר"ח נוהג מידי מוצ"ש לצאת מביתו לעבר בתי החולים ברחבי גוש דן ולקיים בגופו מצוות ביקור חולים, השבוע היה בין הזוכים גם שליח חב"ד מהודו.

לפניכם תיעוד מהביקור:

הגר''ח קנייבסקי אצל הפצוע שמואל שארף מקרית מלאכי הגר''ח קנייבסקי אצל הפצוע שמואל שארף מקרית מלאכי (6) הגר''ח קנייבסקי אצל הפצוע שמואל שארף מקרית מלאכי (4) הגר''ח קנייבסקי אצל הפצוע שמואל שארף מקרית מלאכי (1) הגר''ח קנייבסקי אצל הפצוע שמואל שארף מקרית מלאכי (2) הגר''ח קנייבסקי אצל הפצוע שמואל שארף מקרית מלאכי (5) הגר''ח קנייבסקי אצל הפצוע שמואל שארף מקרית מלאכי (3)