הפרס הכספי שהוצע לציבור לאחר הרצח של קאדר, עומד בעינו. 22 אלף דולר למביא מידע שיוביל לתפיסתו של הרוצח • ה FBI נכנס לחקירת הרצח

יהודי בן 78 נהרג בחנותו בפלטבוש. הממצאים בזירת הרצח מצביעים על כך שהירי בוצע מאותו אקדח בו נרצח יצחק קאדר בקיץ האחרון, בעת שהיה בחנותו. דבר שהעלה חשד למתנקש סדרתי בפלטבוש, ראמטולה שהתגורר באזור Great Neck ב, היה ידוע כאדם חרוץ שפותח את חנותו מוקדם מאוד בבוקר, ונשאר בה עד מאוחר. התושבים אהבו להיכנס לחנותו, היה חביב ונוח על הבריות.

קרא עוד:

[postim]

חוקרי המשטרה שהגיעו לזירת הרצח, מצאו את תרמילי הכדור שנורו לעברו, ונמצאה התאמה לתרמילים שנמצאו בזירות רצח נוספות, אחת הזירות הינה בברוקלין, בה נרצח לפני קרוב לארבעה חודשים יצחק קאדר ז"ל, שגם הוא כזכור נרצח בחנותו. חודש לפני כן, נמצא בעל חנות נוספת כשהוא ירוי וללא רוח חיים.

המשטרה המקומית מחפשת עכשיו אחרי ארבעה אנשים אשר הם מעונינים לחקור אותם על הרצח המזעזע הם לא חשודים כמבצעי הרצח אלא רואים אותם במצלמות ווידאו בחנות ברחובות הסמוכים לזירת הרצח ושעות הקרובות לשעת הרצח, המשטרה עדיין לא מבינה את מניעי הרצח ולא מצליחה לחבר את קצוות 3 מקרי הרצח.

הפרס הכספי שהוצע לציבור לאחר הרצח של קאדר, עומד בעינו. 22 אלף דולר למביא מידע שיוביל לתפיסתו של הרוצח.

צוות מתנדבי 'חסד של אמת' הגיע עם צאת השבת לחנות כדי לטפל בממצאים שנשארו בזירה ולמנוע פגיעה בכבוד המת. הלוויתו יצאה אתמול (א)  מבית המדרש 'אהבת שלום' בעיר Great Neck בהשתתפות של מאות בני הקהילה אשר ליוו אותו לבית המנוחות.

צפו בגלריה ממתנדבי 'חסד של אמת' בזירת האסון

חסד של אמת והלווית הנרצח בפלטבוש (9) חסד של אמת והלווית הנרצח בפלטבוש (10) חסד של אמת והלווית הנרצח בפלטבוש (11) חסד של אמת והלווית הנרצח בפלטבוש (1) חסד של אמת והלווית הנרצח בפלטבוש (2) חסד של אמת והלווית הנרצח בפלטבוש (3) חסד של אמת והלווית הנרצח בפלטבוש (4) חסד של אמת והלווית הנרצח בפלטבוש (5) חסד של אמת והלווית הנרצח בפלטבוש (6) חסד של אמת והלווית הנרצח בפלטבוש (7) חסד של אמת והלווית הנרצח בפלטבוש (8)