צילומים: יחזקאל איטקין

כינוס השלוחים הישראלי מוקדש לזכרם של קדושי מירון; הוכרז על השליח ה-1,000

שליח חב"ד למירון, הרב יוסף יצחק הלפרין, פתח את המושב הראשון עם פרק תהילים לעילוי נשמתם של הרוגי מירון ולרפואתם של הפצועים • הכינוס נערך בצל ציון הדרך ההיסטורי עם צאתו לדרך של השליח ה-1000 שיפעל בישראל

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

כינוס שלוחי חב"ד בישראל, המציין בימים אלה כאלף שלוחים כן ירבו, יצא לדרך אתמול בצהריים (שני) במלון 'ניר עציון' שבכרמל. כינוס השלוחים של צעירי חב"ד יימשך שלושה ימים וייחתם ביום רביעי, ובו משתתפים שלוחי כ"ק מרן האדמו"ר מליובאוויטש זצוק"ל מכל רחבי הארץ, צעירים וותיקים, שיינצלו את ימי הכינוס להעשרת תכנים במגוון נושאים, לצד דיבוק חברים, אחרי למעלה משנה של הגבלות הקורונה.

בצל האסון הכבד במירון, בו נהרגו כארבעים וחמישה קדושים, מוקדש הכינוס לעילוי נשמתם של ההרוגים. בנוסף, במהלך הכינוס יינתן ביטוי לכאב העמוק עם הטרגדיה הנוראית. כך, למשל, את מושב הפתיחה של הכינוס, יפתח שליח חב"ד למירון המנהל את בית חב"ד במתחם קבר רשב"י, הרב יוסף יצחק הלפרין באמירת פרק תהילים.

לאורך ימי הכינוס, השלוחים ישתתפו בשורת סדנאות, התוועדויות, הרצאות ודיונים, שכולם סביב ערכי השליחות ותחומי הפעילות השונים, בכדי למקסם את יכולותיהם למימוש ציוויו של המשלח, להכין את העולם לקבלת פני משיח.

הצצה בתכניית הכינוס מספקת טעימות מהאתגרים הרבים המונחים לפתחם של שלוחי חב"ד, הפועלים יומם ולילה, לקירובם של אחינו בני ישראל לאבינו שבשמים, תוך אתגרים רבים. אחד המושבים המרכזיים, יתמקד בפעילותם של השלוחים הצעירים, ובו יינתן דגש ליעדים והאתגרים בשנות השליחות הראשונות.

מושב הפתיחה, יתמקד בעניינים הנוגעים לגאולה ומשיח – וזאת במלאות שלושים שנה לשיחת הקודש של כ"ק מרן האדמו"ר מליובאוויטש זצוק"ל, בו דרש ותבע מהחסידים לעשות "ככל שביכולתכם" להביא את המשיח בפועל ממש. במושב זה ייחשפו כלים חדשים להטמעת ערכי הגאולה בציבור הרחב.

מושב מיוחד נוסף, יתקיים תחת הכותרת "מכפלות הכוח בשליחות", ובו יינתנו כלים לגיוס קהל המקורבים של בית חב"ד, לצד קבוצות בני נוער וצעירים, לפעילות השוטפת, הנוגע ברובדים רבים בחיים היהודיים במעגל השנה.

מושב מרכזי ובולט, הנושא את הכותרת "בכוח התורה", יביא רעיונות למינוף מערך שיעורי התורה והחסידות שמקיימים שלוחי חב"ד, בהשתתפותם של יהודים מכלל הגוונים.

במהלך יומו השני של הכינוס, יעמדו השלוחים לתמונה המסורתית-השנתית, שתציג את עוצמתו של צבא השלוחים בארץ ישראל – זאת כמובן לצד התכנית הגדושה והעמוס שממתינה לשלוחים לאורכו של היום.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture