אייכלר בביתר: "נקווה שפרוש יצליח לשכנע את בנט לא לבגוד בחרדים"

במהלך מסיבת הוקרה שנערכה אמש (מוצ"ש) לפעילי 'אגודת ישראל' ו'דגל התורה' בעיר ביתר עילית, אמר ח"כ ישראל אייכלר שהוא מקווה שפרוש יצליח לשכנע את בנט שלא לבגוד בציבור החרדי | פרוש: "אם חצי מיליון אנשים ירגישו שחוזרים לימי האינקוויזיציה, הם יהיו מוכנים למסור את הנפש על כך".

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • מזעזע: גננת הבחינה בהשפלה חברתית מתמשכת

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

מסיבת הוקרה משותפת לפעילי אגודת ישראל ודגל התורה התקיימה אמש (מוצ"ש) בעיר התורה בהרי יהודה.

קרא עוד:

[postim]

לאירוע שנערך ביוזמתו של ראש עיריית ביתר עילית מאיר רובנישטין הוזמנו חברי הכנסת של יהדות התורה: ח"כ מאיר פרוש, ח"כ ישראל אייכלר וחבר הכנסת אורי מקלב.

הנואמים עמדו בדבריהם על ההצלחה האדירה שהניבה ההתלכדות של תושבי ביתר עילית סביב רשימת יהדות התורה זאת על רקע סוגיית גיוס בני הישיבות שמאימת על צווארם של בני התורה בארץ הקודש.

תחילה נשא דברים ח"כ ישראל אייכלר שהתייחס לסוגיית גיוס בני הישיבות והביע תקווה שמאיר פרוש יצליח לשכנע את בנט לא לבגוד בציבור החרדי וללכת לגוש משותף, גורל בני הישיבות נתון עתה על לשון המאזניים צריך להתלכד ולא לשקוט על השמרים".

לאחר מכן דיבר חבר הכנסת הרב מאיר פרוש שהתייחס בדבריו לטקס עם הנשיא: "אמרתי לנשיא פרס שאמונה ונוסטלגיה זה דבר מאוד מסוכן, אם חצי מיליון אנשים ירגישו שחוזרים לימי האינקוויזיציה, הם יהיו מוכנים למסור את הנפש על כך – אני חוזר ואומר ומתריע זה יגיע לעימות".

נציג דגל התורה הרב יצחק רביץ חתם את האירוע ואמר, "זה מרגש לראות את כל תושבי העיר מתלכדים כולם למען היהדות החרדית, ראינו את העלייה הדרמטית בתמיכה ביהדות התורה, נקווה כולנו שנוכל לשמר את האחדות המופלאה".

גלריית תמונות

הרב יצחק רביץ חוזרים לזוהר. המשתתפים בכנס ההוקרה חוזרים לימי הזוהר. המשתתפים בערב ההוקרה (1) חוזרים לימי הזוהר. המשתתפים בערב ההוקרה (2) חוזרים לימי הזוהר. המשתתפים בערב ההוקרה (3) חכ הרב אורי מקלב (1) חכ הרב יעקב אשר חכ הרב ישראל איכלר (1) מוכנים למסור את הנפש. חכ הרב מאיר פרוש נושא דברים בכינוס (2) מוכנים למסור את הנפש. חכ הרב מאיר פרוש נושא דברים בכינוס (3) מזכל אגוי הרב חנוך זייברט (1) ראיתי תאש בעיניים. הרב מאיר רובינשטיין נושא דברים בכנס ההוקרה (1) ראיתי תאש בעיניים. הרב מאיר רובינשטיין נושא דברים בכנס ההוקרה (2) הרב בנימין הרשלר הרב יוסי שטרית

4 תגובות

למה אין תמונות מהכנס????

סליחה, צורך.

לבגוד ??? בגבעת האולפנה החרדים הצביעו לפי דע"ת של ראש הישיבה .שליט"א

האם הביאו לפניו בצורה מדויקת את המידע האמין והמדויק ??? האדמות היו של הערבים השקרנים???

להגיד בכם? צבועים!
"זה בית של יהודים זה? זה בית של גויים!"
יש לו(בנט) כיפה יותר קטנה מן העיניים שלו"…

תבקשו סליחה ואז נדבר!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן