עשרות מתנדבי וחיילי רפואה וחיים עזבו את כל עיסוקם האישי ביום הנשגב - חג הפורים, והקדישו מזמנם ומרצם לשמח את ליבם של אלו שיום הפורים עבורם הוא יום רגיל ושקט, יום של שיגרה ובדידות

בהתרגשות רבה ובסיפוק רב נראו קשישים חולים וגלמודים שציפו כבר לגדודי חיילי השמחה של רפואה וחיים, החיוך עלה להם מיידית על הפנים ותוך כדי ריקודי "ליהודים היתה אורה…" נהפכו לחלק משמחת הפורים העליזה.

קרא עוד:

[postim]

קידוש ד' עצום והד נרחב ביותר נוצרה מהפעילות המבורכת הזו, הכל הודות למרצם הבלתי נלאה של עשרות המתנדבים בניצוחם מנהלי אגף המבצעים הרב לייביש טובק והרב שמואל גפנר ובסיועו של הרב אברהם ויטמן.

הרב ברוך הימל מנכ"ל האגודה אומר כי קובע ברכה מיוחדת לעצמו הר"ר פנחס שרף אשר על שלל ציודו החדיש ולבביות בלתי מצויה בעליל, הופיע וניהל עשרות מסיבות פרטיות וציבוריות בימי הפורים שעברו עלינו לטובה באגפים בבתי חולים ובבתי קשישים הרתוקים למיטתם, וכי כל עשרות המסיבות המרגשות הללו התאפשרו הודות לצוות המתנדבים היקר שנותר לנו רק לקנא בזכות הגדולה שנפלה בחלקם, להביא חיוך של שמחה לעוד יהודי.

פורים משמח1 פורים משמח2 פורים משמח3 פורים משמח4 פורים משמח7 פורים משמח10 פורים משמח12 פורים משמח13 פורים משמח15 פורים משמח16 פורים משמח17 פורים משמח20