גולשי JDN: התפללנו עבורכם בציון הק' בליזענסק

מחווה מיוחדת לגולשי אתר JDN שקיבלו ע"ע ללמוד משניות ולהדליק נר לעילוי נשמתם של אלו שאין מי שידליק עבורם נר נשמה | התפללנו עליכם בקברו של ר' אלימלך מליז'ענסק ביום ההילולא שלו שחל אתמול.

אתמול (ראשון) ביום היארצייט של הרה"ק רבי אלימלך מליזענסק, כאשר מאות ואלפים עלו להשתטח על ציונו הק' בליזענסק שבפולין, נצפה שם גם הרה"צ ר' ראובן צבי כהנא שליט"א יו"ר שומע תפילה נו"נ לבעל ההילולא, כשהוא מעתיר על תורמי שומע תפלה ועל כל אלו שקבלו ע"ע ללמוד ולהדליק נר לע"נ של הנשמות הגלמודות.

קרא עוד:

[postim]

כמו"כ התפללו עליכם גם בציון הק' של הבני יששכר בעיר דינוב, ואצל ציון הרה"ק רבי נפתלי מרופשיץ בעיר לאנצוט, ועל ציון הרה"ק בעל הדברי יחזקאל בעיר שינאווא.

כידוע, כל מטרת הקמת המוסד של "שומע תפילה" הינה אך ורק בכדי להפיץ את רעיון "חסד של אמת", וב"ה במשך השנים האחרונות אט אט הצליחו להחדיר את העניין, ויש היום עוד ועוד יהודים שמצטרפים למעגל הגדול של "גומלי חסד של אמת" אם ע"י לימוד והדלקת נר לעילוי נשמתם ואם ע"י תרומה למוסדות שומע תפילה העושים גדולות ונצורות למען נשמות אלו.

אנו בJDN שמחים להיות שותפים למיזם נעלה זה, ואתם הגולשים מרוויחים מכך!

תמונות

שומע תפילה בלאנצהוט_01 שומע תפילה בליזענסק 03 שומע תפילה בליזענסק 05 שומע תפילה בליזענסק_02 שינאווא_01 שומע תפילה בדינוב

15 תגובות

כל הכבוד לכם.
אלפי תודות.

מה לכהן בבית הקברות?

הרב כהנא באמת עושה דבר גדול ועוצמתי, שכרו הרבה מאוד.

אבל למה לא רואים את הקברים?
למה הוא מתפלל מבחוץ?

אז לדעתך כהנים לא יכולים לעלות לקברי אבות???

אתה לא רואה שהרב עומד מחוץ לבה"ח?

מה לכהן בבית הקברות??

מקנא בזכויות של הרה"צ ר' ראבון צבי כהנא שליט"א.
הכרתי עוד את אביו בעל הגדולת מרדכי מספינקא, הוא היה יהודי מיוחד ורבי שלא רואים בדור הזה.
מכזה יהודי יוצאים כאלו מזכי הרבים וגומלי חסדים.

לכן אבותיו הק' נתנו להם את מירון, שלא ילכו לרעות בשדות אחרים

אכן זכור לי שבשנותיו האחרונות של מרן בעל ה'גדולת מרדכי' הוא היה נוסע למירון בי"א תמוז יום ההילולא של מרן בעל ה'עטרת צבי מזידיטשוב' (למרות שבמשך שנים רבות הוא היה נוסע בשבת הסמוכה ליארצייט, ומי יעמוד בסוד גדולים).

ועכ"ז לא היה נוסע רק למירון, הוא היה נוסע להרבה מקומות קדושים, רק שבמירון היה להם מסורת שאפשר לכהנים להיכנס לתוך המערה.

כ"ק מרן אדמו"ר מספינקא גני גאולה הידוע בפעילותיו הרבים למען הציבור. ובביהמ"ד דשכונת גני גאולה עורך בכל שבוע ושבוע במוצאי שבת מלוה מלכה בהשתתפות מאות תושבי השכונה. ומספר סיפורי צדיקים כמו אבותיו הקדושים ובאותן ספינקא תניעות. והוא כוכב עולה בחצרות החסידים בכלל . ובשכונת גני גאולה ובחצרות ספינקא בפרט.

הרה"צ מספינקא רוממה הוא מופלא מאוד בבין אדם לחבירו והוא אהוב למעלה ונחמד למטה ואין שום ספק שתפילותיו מתקבלים למעלה ובפרט כשמתפלל אצל אבותיו הקדושים שהאדמו"ר שליט"א הולך בדרכיהם אין שום ספק שבקשתיו עושים פירות

כל אברך שיש לו צרה או בעיה בשכונת רוממה יודע שיש לו כתובת אצל אדמו"ר מספינקא גני גאולה

אני גם יושב כל שבוע במלוה דמלכא בגני גאולה עם האדמו"ר מספינקא ואני מתחזק מזה על כל שבוע ברוחניות ובגשמיות והוא תענוג נפלא

גם אני משתתף כל שבוע במלוה דמלכה בגני גאולה אצל אדמו"ר מספינקא והוא תענוג רוחני שאין כדיגמתו ואני לא מוותר על זה בשום אופן כי זה מלא תענוג דקדושה ליהות במחיצת האדמו"ר שליט"א

גם אני מצרף לכל הנ"ל

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *