האדמו"ר מצאנז חנך בר"ח אייר מחלקת יולדות חדשה בבית החולים לניאדו שבקרית צאנז, לאחר קביעת מזוזה בפתח המחלקה ערך שולחן לחיים ושיבח את הנדיב ומשפחתו

במעמד צנוע ומרשים נחנך בראש חודש איי"ר בסימן א'ני השם ר'ופאיך מחלקת יולדות נוספת וחדישה במרכז הרפואי צאנז – לניאדו.

קרא עוד:

[postim]

אות פתיחת המחלקה ניתן עם הגיעו של כ"ק אדמו"ר מצאנז שליט"א לקבוע את המזוזה בכניסה הראשית למחלקה. אוירת חג שרתה במקום והכל התרגשו משמחה זו.

בקרב קהל המשתתפים בלטו: רב המרכז הרפואי ודומו"צ קרית צאנז הגאון רבי חיים יעקב שוורץ שליט"א, בני כ"ק אדמו"ר מצאנז שליט"א, מנכ"ל בית החולים הרב חיים המרמן, הרב יעקב שמעון שר סגן ראש עירית נתניה, מנהל אגף האמהות ד"ר יעקב ממט, חברי הנהלת המרכז הרפואי, מנהלי מחלקות וצוות המרכז הרפואי, ואורחים נכבדים.

לאחר קביעת המזוזה ערך האדמו"ר שולחן לחיים במקום, בו האציל מברכות קדשו לראש הנדיב הדגול מר אדמונד יצחק שמסי, על הזכות הגדולה שנתגלגלה לידו ולידי משפחתו, להיות שותף במעשי החסד של המרכז הרפואי, עם שיפוצה וחידושה של המחלקה החדשה.

בהמשך כובד התורם מר אדמונד שמסי לשאת את דבריו, בו העלה על נס את הנהלת המרכז הרפואי שהתמודדה בהצלחה וברגישות רבה בעת שיפוץ המחלקה תוך כדי הפעלתה הסדירה של המחלקה על כל המורכבות שבדבר, הוא ציין בהתרגשות את הזכות הגדולה שלו ושל אשתו שזכו להשקיע את כספם במקום כה חשוב וגדול. "כל פעם שאני מגיע לארץ אני שמח לשמוע את הסיפורים הנפלאים של השירות המקצועי שנותנים כאן במחלקת היולדות". אמר.

עוד הוסיף, ריגש אותי במיוחד העובדה שבאחד מביקוריי במרכז הרפואי להיפגש כאן במעלית באחד שהגיע לבקר את רעיתו במחלקת היולדות, שאלתי אותו מהיכן הוא מגיע והוא ענה לי מערד, שאין ספק שאם ממרחק כה רב של דרך של כ200 ק"מ זה אומר המון על המוניטין והמומחיות הרבה של המחלקה.

מ. ג. תיעד את המעמד

חנוכת מחלקת יולדות בביה''ח צאנז - לניאדו (1) חנוכת מחלקת יולדות בביה''ח צאנז - לניאדו (2) חנוכת מחלקת יולדות בביה''ח צאנז - לניאדו (3) חנוכת מחלקת יולדות בביה''ח צאנז - לניאדו (4) חנוכת מחלקת יולדות בביה''ח צאנז - לניאדו (5) חנוכת מחלקת יולדות בביה''ח צאנז - לניאדו (6) חנוכת מחלקת יולדות בביה''ח צאנז - לניאדו (7) חנוכת מחלקת יולדות בביה''ח צאנז - לניאדו (8)