כך אמר יו"ר ראם השקעות, עו"ד אליהו ראם, במעמד השקת המשרד החדש בבני ברק | עו"ד ראם שוחח ארוכות עם אורח הכבוד ראש עיריית בני ברק, הרב אברהם רובינשטיין, וקבע להיפגש עימו שוב על מנת לשמוע את מכלול התכניות הקיימות לבינוי וחיזוק מבנים

במעמד השקת המשרד החדש והמפואר של 'ראם השקעות' במגדל ב.ס.ר. 3 בבני ברק, שוחח המנכ"ל עו"ד אליהו ראם עם ראש העיר, אברהם רובינשטיין, לאחר שהזמינו כאורח כבוד למעמד הרמת כוסית וקביעת מזוזה במקום. "מדינת ישראל מחלקת מיליארדי שקלים לרשויות המקומיות ולדיירים על מנת שיבצעו חיזוק במבנים ישנים ויחדשו את פני העיר ללא תשלום", אמר עו"ד ראם לראש העיר, "ביצוע תמ"א 38 מסייעת מאוד לתושבים: הרחבות חוקיות, חידוש הבניינים והוספת חדרים ממוגנים ללא תשלום, מדובר בהכנסה משמעותית עבור הרשות המקומית וזה לא דבר של מה-בכך".

קרא עוד:

[postim]

ראש העיר התעניין בהשקעות החברה ובמיזמים השונים שהיא מבצעת ברשויות המקומיות הסמוכות ובדרכי הפעולה. ראש העיר הזמין את עו"ד ראם ללשכתו, כדי להמשיך את הדיון בנושא.

באירוע השקת משרדי 'ראם השקעות' בבני ברק השתתפו ראש העיר אברהם רובינשטיין, הנהלת 'ראם השקעות' ועובדיה, אנשי נדל"ן מאזור גוש דן, עיתונאים ונציגי מדיה. עו"ד אליהו ראם נשא דברים, במהלכם סיפר אודות החברה ועל מהות השירות המוענק על ידי 'ראם השקעות' – חיזוק בניינים, שיפור חזיתות, הרחבת דירות, הוספת ממ"דים והוספת דירות באמצעות תמ"א 38.

"מתוך הכרת השטח לפרטי פרטים, החלטנו להיות החברה המקצועית והכדאית ביותר בתחום", אמר עו"ד ראם בדבריו, "ראם השקעות היא החברה היחידה שמאגדת בתוכה אנשי מקצוע ממגוון תחומים, הנותנים מענה לכל שאלה וחולשים על כל התחומים באחת. היתרון המובהק הוא ראיה היקפית של הפרויקט על כל היבטיו, מתן מענה לכל שאלה או אי-הבנה לפני ובמהלך הפרויקט, והכל תחת קורת גג אחת".

לדבריו, "ראם השקעות מספקת ייעוץ מקצועי חינם לדיירים, מאפשרת יישום התכנית ללא עלות נוספת מצדם ומבטיחה גב כלכלי מוצק על ידי בטחונות וערבויות בנקאיות. אנחנו מאמינים כי רק על ידי התמחות ספציפית בנושא תמ"א 38, ניתן להתמודד עם הביורוקרטיה ולהגיע לתוצאות מקסימאליות. לכן, פיתחנו יתרון משמעותי של התמחות ספציפית בנושא, הן בהיבט המשפטי והן בהיבט הכלכלי, ובהתאם לחוקי התמ"א המתעדכנים מעת לעת. נעשה כאן מהפכה אמיתית ונוביל את ענף תמ"א 38 בישראל".

חנוכת משרדי עורך דין ראם - צילום יחצ1 חנוכת משרדי עורך דין ראם - צילום יחצ2 חנוכת משרדי עורך דין ראם - צילום יחצ3 חנוכת משרדי עורך דין ראם - צילום יחצ4 חנוכת משרדי עורך דין ראם - צילום יחצ5 חנוכת משרדי עורך דין ראם - צילום יחצ6