משפחת הרבנים לאו ביקרה במעונו של האדמו"ר מבעלזא

הגרי''מ לאו הרה"ר לת"א ובנו הרה"ר הנבחר הגר"ד לאו וחמיו הגר"י רלב"ג חבר מועצת הרבנות הראשית והגרמ"ח לאו המועמד לרבנות ירושלים ביקרו במעונו של כ"ק אדמו"ר מבעלזא שליט"א לקבל את ברכת הקודש לרגל היבחרו לתפקיד הרם ברבנות הראשית | צילום א.מ.ש.

 

9 תגובות

הבעלזער מקבל כל אחד בצורה כזאת ידידותית ומקורית, כל אחד נדמה לו כאומתו, לכל אחד את כל הפירגון, אה ממש תענוג לראות אותו בתפארתו

בושה וחרפה,
האם זו הבעלז המקורי שהרה"ק מהרי"ד מבעלז זי"ע לחם בחרב ובחנות נגד מכה הציונות ?

לא בכלל לא

מהרי"ד מבעלזא לחם נגד כת הציונות שרצו להפיץ השקפתם לכל יהודי – תשע"ג מרן שליט"א צריך ללחום נגד הטכנלוגיא ולהכניס אהבת השם ויראת השם בכל יהודי אינו משנה אם הוא חסיד בעלזא או ניצול שואה או רב הראשי או בעל תשובה מרן שליט"א ממשיך בדרך זיקנו זצ"ל לעשות רצון השם ולעמוד כחייל נאמן להרביץ תורה ויר"ש בכל יהודי ויהודי בעולם – וכן לעמוד ולהתפלל ולעזור לכל יהודי ויהודי בעולם, וללחום כנגד היצה"ר של הדור ולא של היצה"ר של לפני מאה שנה.

יש את אלו שנלחמו נגד הציונים.
ויש את אלו שעוזרים להם בכל מה שהם חפצים להצר את רגלי לומדי והוגי התורה הק'.
אלו המגיבים כאן נגד הצלחת המערכה בבחירת הרבנים הראשיים הרצויים, והראויים לתפקיד, אלו אשר גדולי ישראל הטילו עליהם את המשא הכבד הזה. הם אלו אשר חברו יחדיו למהרסי הדת, ועתידים לתת על כך את הדין!

נכון מאד, ולמשכיל הזה שכתב למעלה יאמר: שהוא ממש ממשיך בדרך שלא אלו שהיה צריך מהרי"ד מבעלזא זי"ע להלחם נגדם

למגיב השני:
כבודו כנראה לא יודע שגם הרה"ק ר' אהרן מבעלזא זי"ע בנו וממשיך דרכו של הרה"ק ר' ישכר דוב זי"ע נפגש עם הרבנים הראשיים לישראל (יש את התמונה הידועה עם הרב הרצוג, אבל מלבד זאת ידוע שנפגש עם כל הרבנים הראשיים בזמנו) וכי גם עליו יעיז כבודו לכתוב "בושה וחרפה"? ו"האם זה בעלזא המקורי"?, המגיב "חסיד" צודק במאת האחוזים! כל דור והקנאות ששייכת לו, בדורו של ר' ישכר דוב היתה הציונות הכלי העיקרי של היצה"ר להרס נפשות ישראל, וכיום יש הטכנולגיה היא הכלי העיקרי שלו.
וחשוב שתדע, שזה שהאדמו"ר נפגש עם הרב הראשי עדיין לא אומר שהוא מכיר ברבנות הראשית או במדינה ח"ו, כלל וכלל לא! הוא הרבה יותר קנאי מהרבה אדמורי"ם ששייכים ל"עדה החרדית", הויכוח הוא רק "איך להילחם בהם", הוא לא חושב, וגם דודו ר' אהרן לא חשב, שהדרך להילחם בהם היא הפגנות ומחאות, אלא לבנות עוד ישיבה ועוד תלמוד תורה, זו הדרך היחידה והנכונה, לשיטתם, להילחם בציונים ובמעשיהם הנלוזים, ואם תרצה לדעת יותר על ההשקפה של האדמו"ר מבעלזא, מומלץ לך לשמוע את שיעוריו השבועיים של ישראל אייכלר ב"קול בעלזא" מדי יום א', שם הוא מבאר בטוב טעם ודעת את ההשקפה הבעלזאית שקנאותה לא פגה עד עצם היום הזה, אבל, בלי זריקות אבנים וצעקות "גי-וואלד", יש דרך אחרת שמועילה יותר, המספר הוא: 0548492080 שלוחה מספר 661
תהנה!

כבודו כנראה לא יודע, שאת התמונה הידועה עם הרבנים הראשיים, אסרו לפרסם בבעלזא, מסיבה מובנת, ופלא שחסיד בעלזא כותב ומדבר מתמונה "הידועה" שהיתה "כידוע" בזיון למהר"א מבעלזא. – בכל אופן כבודו כנראה לא יודע שמי שדאג לסטרפיקט למהר"א מבעלזא היה הרב הרצוג, ולכן מחוסר ברירה וכהכרת הטוב היא נפגש איתו, מזה ללמוד הוראה לעתיד, מדיעבד לעשות לכתחילה????

יהודי וכל השאר, כמה אתם קטנים, שאתם מעיזים לבקר מעשי גדולים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *