שנה מיוחדת לילדים מיוחדים: 'ילדי עלי שיח' התברכו אצל הרב הראשי

ילדי עלי שיח הוזמנו להתברך בברכת שנה טובה בלשכת הרה"ר לישראל הרה"ג דוד לאו שליט"א שהתרגש למראה הילדים המיוחדים ואמר: "אני מלא הערצה לפעילות של 'עלי שיח', זו מסירות נפש של ממש"

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

ילדי עלי שיח הוזמנו ערב ראש השנה לביקור בלשכתו של הרה"ר לישראל הרה"ג דוד לאו להתברך לרגל השנה החדשה.

קרא עוד:

[postim]

הגר"ד לאו נמנה עם ידידיה הוותיקים של עלי שיח, ומכיר את פעילותה מקרוב עוד בהיותו כרב העיר מודיעין.
הילדים המיוחדים שביקשו לברך את הגר"ד לאו לרגל בחירתו לתפקיד הרב הראשי לישראל, נענו בשמחה להגיע ללשכתו שבירושלים ולברכו באופן אישי ואף לקבל את ברכתו לקראת השנה החדשה.

הרב קיבל את הילדים המיוחדים בחיוך גדול והתייחס אל כל אחד מהם בחיבה. "אם מישהו ראוי לשנה טובה, זה בוודאי הנשמות הזכות והטהורות הללו. וכל מי שקשור אליהם ומטפל בהם בוודאי יתברך בזכותם. אני מלא הערצה לפעילות שלכם, זו מסירות נפש של ממש. בכל פעם שאני פוגש אותם – הם מתקדמים בכמה צעדים, זה פשוט מרגש".

יו"ר "עלי שיח" הרב חיים פרקל, אמר בתום הביקור בלשכת הרב הראשי, כי "הרב דוד לאו מלווה במשך שנים ארוכות את הפעילות של עלי שיח, באירועים, בנופשונים ובכל הזדמנות אפשרית. אנחנו מלאים הערכה לתמיכה של הרב שמכיר חלק מהילדים באופן אישי מביקוריו הרבים בעלי שיח. לכבוד לנו הוא לברך את הרב על כך שנבחר בשליחותם של גדולי ישראל לכהן כרב הראשי לישראל שיזכה להרבות תורה בעם ישראל. ואין ספק שהברכה שהגיעה גם מהילדים המיוחדים, נשמות טהורות שירדו לעולם, הברכה היא כפולה".

צילום: קובי הר צבי

הרב הראשי דוד לאו עם ילדי עלי שיח - צילום קובי הר צבי (1) הרב הראשי דוד לאו עם ילדי עלי שיח - צילום קובי הר צבי (2) הרב הראשי דוד לאו עם ילדי עלי שיח - צילום קובי הר צבי (3) הרב הראשי דוד לאו עם ילדי עלי שיח - צילום קובי הר צבי (5) הרב הראשי דוד לאו עם ילדי עלי שיח - צילום קובי הר צבי (6)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell