דרך צלחה: קו עירוני ראשון שמספרו 19 יחל השבוע לפעול ברמב"ש ג'

יו"ר ועדת התנועה הרב שמואל גרינברג: לקראת גל האכלוס הנוסף בשכונה החדשה תחובר השכונה גם לקווים הבינעירוניים • הקו החדש יופעל בידי סופרבוס

ביום שישי השבוע זה יקרה, קו התחבורה העירוני החדש שמספרו 19, יחול לנוע משכונת רמת בית שמש ג' לשכונת רמב"ש א', ויהיה קו התחבורה העירוני הראשון שיפעל בשכונה החדשה שנמצאת בימים אלו בשלבי פיתוח מואצים, שיתגברו לקראת חג הפסח הקרוב.

הקו החדש שיפעל משכונת רמב"ש ג' וממנה, יחל לפעול מהשעה 7:00 בבוקר עד השעה 11:00 בלילה, כשתדירות הקו בשלב הראשון תהיה בראשיתה של כל שעה עגולה, כאשר בהמשך הקו יתרחב עם תדירות גבוהה.

את הקו החדש מפעילה חברת סופרבוס שמפעילה את קווי התחבורה העירוניים בבית שמש, ולשם הפעלת הקו החדש, ביחד עם תוספת תגבור נסיעות בקווי 11 ו-12, הצטיידה החברה באוטובוסים חדשים.

קרא עוד:

[postim]

יו"ר ועדת התנועה של עיריית בית שמש הרב שמואל גרינברג, ששם דגש על כך ששכונת רמב"ש ג' תחובר מוקדם ככל האפשר למערכת התחבורה העירונית, בכדי להקל על חבלי הקליטה של המשפחות החדשות, הודה לרב שלמה רוזנשטיין מר דרור גנון ונועה אבירם ממשרד התחבורה ולחברת סופרבוס על שיתוף הפעולה לקידום נושאי התחבורה בבית שמש, ובמיוחד בנושא של רמב"ש ג' שבה היה צריך הערכות מחודשת כולל הטווית מסלולי נסיעה והצבת תחנות. כן הודה במיוחד לראש העיר הרב משה אבוטבול שבשיתוף פעולה סייע מול משרד התחבורה להוצאת הקו אל הפועל.

"זהו יום בשורה עבור תושבי השכונה החדשה", אומר הרב גרינברג, "אומנם עכשיו מדובר רק בקו ראשון, אבל אנו עובדים כבר עכשיו בשיתוף עם משרד התחבורה בכדי שבחודשים הקרובים עם תגבור האכלוס, נוכל חבר את השכונה גם לקווי התחבורה לירושלים ובני ברק, דבר שיתן מענה נוסף וחשוב לתושבי השכונה".

הרב גרינברג מציין כי במהלך התקופה הוא גם קיים מספר ישיבות עם נציגי התושבים בשכונת רמב"ש ג', בכדי לעמוד מקרוב על הצרכים המיוחדים בתחבורה של השכונה, ובעקבות אותן ישיבות נפלה ההחלטה כי הקו הכי נחוץ בשכונה הוא קו שיחבר בין השכונה לבין השכונה הסמוכה רמב"ש א', שכן בשלב הזמן הזה השכונה סמוכה במגוון הנושאים הקהילתיים, חינוכיים וצרכניים על המרכזים הוותיקים ברמב"ש א'.

בחנוכת אחד הקווים החדשים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *