משמח את שלי • משפחות שחוו אובדן זכו לשמחת חג ע"י "עונג שבת ויו"ט"

’קמחא דפסחא’ הגדול בעולם, שע”י ארגון החסד ‘עונג שבת ויום טוב’ בראשות שר החסד רבי אפרים שטרן שליט”א שובר שיאים חדשים של הידור במצוות הצדקה • שמחת המשפחות שחוו שכול עלתה למדרגה עליונה של נתינה מכל הלב, מתוך התחשבות בכל פרט

כבכל שנה ושנה, גם השנה חילק ארגון החסד כמויות אסטרונומיות של מצרכי מזון יקרים ומשובחים כ-10,000 משפחות בירושלים.

שר החסד רבי אפרים שטרן שליט”א, זוכר בתוך ים המספרים הגדולים גם את הסיפורים קטנים של משפחות שיסבו לשולחן בהרכב חלקי, אלו יתומים מאב ואלו מאם ל"ע. מתנדבי הארגון עמלו על תוכנית מפורטת ומדוייקת והשקיעו שעות של מחשבה והתחשבות בדרכים להביא את שמחת החג אל בית המשפחות שחוו את צער באבדן יקיריהם.

והתוצאה, אכן, הרנינה את אלפי הלבבות השבורים והקלה עליהם לעלוז בחג החירות, מתנדבי הארגון הגיעו אל ביתם של מאות משפחות האלמנים והאלמנות, והביאו את ארגזי המוצרים עד לפתח ביתם, באופן המכובד והמקל ביותר, גם על היתומים הרכים חשבו בארגון, ולכל חבילה צורפו מתנות נאות ומכובדות לילדים.

יצוין, שמשפחות של יתומים שהביעו את רצונם להגיע למתחם החלוקה כשווים בין כולם והיתה באפשרותם לעשות זאת, קבלו כרטיסים מיוחדים שפטרו אותם מלעמוד בתור אפילו לרגע, כרטיסים אלו גם איפשרו להם להכנס לרחובות החלוקה בכניסה מיוחדת.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו