רציתם לנסוע לרימנוב? הדרך מישראל לפולין • מסע מצולם

בזמן ששליחי קופות הצדקה מתפללים עלינו ברימנוב, JDN מגיש גלריה מיוחדת: הדרך המושלגת מישראל לפולין • רוצים להרגיש את הטעם של הנסיעה הקפואה? כנסו לגלריה מיוחדת

שליחים מטעם קופות הצדקה השונות מתפללים כעת (ג') על ציונו של רבי מנחם מנדל בעיירה רימנוב שבפולין, כסגולה לפרנסה טובה.

אם טרם הספקתם להתפלל על פרנסתכם, אתם מוזמנים לקרוא את הנוסח המלא כאן ב-JDN.

חיפוש קטן בארכיון העלה בידינו תמונות מהמסע שעשינו לפני כשנה לפולין. בתקופת היארצייט של רבי אלימלך מליזענסק, עשינו את דרכנו בשבילים הקפואים של פולין וצילמנו מעט כפי יכולתנו.

עכשיו, כאשר עיני היראים נשואות לשמיים ומתפללים לפרנסה טובה בזכות רבי מנחם מנדל מרימנוב, זה הזמן להיזכר ולשתף את גולשינו בתמונות הללו, שיעבירו את האווירה הכל כך שונה השוררת בארץ הקפואה.

הגלריה נפתחת בתמונות שצולמו מבעד לחלון הקטן של המטוס המקרטע, רגע לפני ההמראה לאוקראינה. כמה מבטים ממעוף הציפור על ארץ ישראל הירוקה, ואפילו תפסנו יהודי שנרדם במהלך הטיסה הקצרה.

דקות לפני הנחיתה באוקראינה, צילמנו את המדינה הקפואה. השלג שכיסה את האדמה קיבל את פנינו בקור עצום (כמעט מינוס 20 מעלות), ואנחנו תיעדנו גם את הנהג האוקראיני שהסיע אותנו לפולין. אחר כך תראו את מעבר הגבול הקפדני לעוברים מאוקראינה לפולין.

תוכלו לראות גם: נהר קפוא, פסי רכבת על השלג, מכוניות טיפוסיות, עגלה ככלי תחבורה לגיטימי, והדרך למטוס השני, שהחזיר אותנו לארץ ישראל, אליה כל כך התגעגענו.

תיהנו.

יש לכם גלריה? תיעדתם מסע מיוחד? שתפו אותנו!
נשמח לפרסם להנאת גולשי JDN
[יצירת קשר

מסע לפולין מסע לפולין (1) מסע לפולין (2) מסע לפולין (3) מסע לפולין (4) מסע לפולין (5) מסע לפולין (6) מסע לפולין (7) מסע לפולין (8) מסע לפולין (9) מסע לפולין (10) מסע לפולין (11) מסע לפולין (12) מסע לפולין (13) מסע לפולין (14) מסע לפולין (15) מסע לפולין (16) מסע לפולין (17) מסע לפולין (18) מסע לפולין (19) מסע לפולין (20) מסע לפולין (21) מסע לפולין (22) מסע לפולין (23) מסע לפולין (24) מסע לפולין (25) מסע לפולין (26) מסע לפולין (27)

יש לכם גלריה? תיעדתם מסע מיוחד? שתפו אותנו!
נשמח לפרסם להנאת גולשי JDN
[יצירת קשר

5 תגובות

איך אתם מביאים תמונה שיושנים על הבטן זה נגד ההלכה

תפסו אותו כשהוא מתכופף לדעתי
בכל מקרה גלריה חמודה וטוב שאני בחימום בבית

ממש לרחם עליהם.

איפה הם הולכים לבלות אח"כ?

אשרכם שזכיתם להגיע במזג אווירכזה ישר כחכם שהבאתם לנו תמונות יפות מרהיבות.תגובה למאיר שלמה האדם לא ישן על הבטן ,נגד ההלכה מדובר בשינה שעל המיטה בלילה.

למה אין תמונות של הציונים שהתפללו שם ???מנין לנו לדעת שהם היו במקומות הקדושים ? תמונות מהסוג הזה אפשר לצלם בכל אירופה ?רומניה פולין אוקרינה בראג ?. אני לא רואה שום ציון של צדיק

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *