הופיע בחנויות המגזין המיוחד, מזכרת משמחת בית בעלזא

שבועוi "המחנה החרדי" הפיק מגזין מיוחד על ימי השמחה בחצר הקודש בעלזא | התמונות נבחרו מתוך צוות הצלמים של מערכת JDN, שוקי לרר, אנשיל בעק וא.מ.ש. | מרהיב

הופיע ויצא לאור הגליון המיוחד שרבים ציפו לו, החוברת ההיסטורית והחגיגית של "קול מחזיקי הדת", לרגל השמחה המרוממת בחצר הקודש, נשואי נכדת כ"ק מרן אדמו"ר מבעלזא שליט"א, בהשתתפות גדולי ישראל ובמקהלות רבבות עמך בית ישראל.

אלפי חסידי בעלזא עדיין תחת הרושם העילאי, הרגעים המרגשים שהתחילו בערב שבת עליה לתורה, בפארשפיל במוצאי שבת. לאחר מכן בסעודת עניים שם ישב הסבא כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א כשהוא אחוז שרעפים וכך גם בשמחת החתן מאהל, שעות ארוכות של התעלות והכנה לשמחה הגדולה, שמחת החתונה בהם השתתפו רבבות חסידים ואנשי מעשה שמחים ומשמחים כבחתונת ילדיהם.

שיאו של יום החתונה ההיסטורי היה בעת סיום מעמד המצוה טאנץ כשבמשך דקות ארוכות רקד בדבקות הסבא הגדול כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא ועודד את השירה 'עד הנה עזרונו רחמיך', אין איש אחד שהיה שם קטן כגדול שישכח את ה-20 דקות האלה שהיו נדמים לנצח, בהם המלך עומד ברחבה הגדולה, מסביבו כעשרת אלפים חסידים ששרים מעומק הלב נרגשים עד עמקי נשמתם ומודים לבורא עולם על הזכות הגדולה שנפלה בחלקם "עד הנה עזרונו רחמיך ולא עזבונו חסדיך."

הימים המרגשים המשיכו עד לסיום השבע ברכות המרכזית שהתקיים גם היא באוהל השמחה הענק שנבנה ברחבת בית המדרש הגדול.

בסיום השמחה התיישבו עורכי העיתון הבעלזאי 'המחנה החרדי' ובחרו עבורכם מתוך עשרות אלפי תמונות את המראות המרגשים ביותר, את רגעי השיא בהתגלמותם, עד כמה ששייך לתאר ולו במעט מעל דפי הכרומו
המשובחים את שראו עינינו בשמחה הגדולה את התמונות תיעדו במיומנות רבה צוות צלמי JDN, שוקי לרר, אנשיל בעק וא.מ.ש.

את המגזין ניתן להשיג בחנויות המובחרות ובריכוזי אנ"ש ובשטיבלעך דחסידי בעלזא ברחבי תבל בארץ: בערים – ירושלים, בני ברק, אשדוד, בית שמש וחיפה. בעולם:בורו פארק, מונסי, וויליאמסבורג, מונטריאל, אנטווערפן, לונדון ומנצ'סטר.

2 תגובות

לא מובן לי למה שתתנו במה למגזין של אנשי בעק, כשאנו הגולשים לא נהנים מהגלריות שלו, רק באתרים הלא מסוננים והלא כשרים, שם הוא מעלה את התמונות שלו.
שהם יתנו לו במה!

לא צודק?

לאברומי!
המקום הזה לא מיועד לכתוב על אנשים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן