אביו של אייל יפרח בקברו של מרן: כל עם ישראל בוכה

מאות יהודים בראשות רבנים הגיעו לציון הק' של מרן הגאון רבי עובדיה יוסף בירושלים ונשאו תפילה ותחינה לבורא עולם למען בחורי הישיבה שנחטפו | אביו של אייל נשא במקום דברים נרגשים מלב קרוע וגרם לקהל לפרוץ בבכי | את המעמד ארגנו ישיבת מרן הסמוך ונראה לציון הק'

מאות מתפללים הגיעו הצהריים (חמישי) לתפילה מיוחדת שאורגנה על ידי 'ישיבת מרן'  לציונו של מרן פוסק הדור רבי עובדיה יוסף זצוק"ל, ונשאו במקום תפילה לשלום שלושת החטופים שנעדרים זה כשבועיים.

בין המתפללים שהגיעו למקום ניתן לראות היה גם את המקובל רבי בניהו שמואלי, הגאון רבי ראובן אלבז, הרב מרדכי מלכה ועוד. אורי יפרח, אביו של הנער החטוף אייל יפרח, הגיע למעמד התפילה ונשא דברים מרגשים על ציונו של הגר"ע יוסף.

"אני חושב שבעת הצרה הזו, אנחנו מרגישים שאייל שלנו – הילד שלנו, הוא של כל עם ישראל, גלעד ונפתלי.. הם הבנים של כל עם ישראל" אמר האב והציבור פרץ בבכי.

"כל עם ישראל בוכה, כל עם ישראל מצטער, וכל עם ישראל מתענה לזכות הנערים הקדושים האלה. יש זכות גדולה – כמה תפילות. כמה העם הזה התרומם והתאחד בזכות הנערים הקדושים האלה." הוסיף האב הכאוב. "אנחנו קוראים לכעל העם להתאחד, באהבה, אנחנו רוצים שכל עם ישראל יתאחד באמונה" סיים האב את דבריו.

מיותר לציין שדבריו המרגשים לא הותירו עין אחת יבשה בכל מתחם הציון. והציבור כולו עמד במשך שעה ארוכה על קברו של מרן זי"ע והתחנן שיקרע שערי שמים בעבור החטופים.

צפו בגלריה ממעמד התפילה | צילום: מאיר אדרי

2 תגובות

מרן????????? לא הגזמתם

בס"ד מרגש לראות את הבכי וגם את הבכי של הרב אלבז שליט,א .

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *