מר ניר גלילי, מנכ"ל סונול, סייר השבוע בבני ברק וזכה לקבל את ברכתם של גדולי ישראל על עמידתו האיתנה לימין השבת. אנו גאים להיות חברת הדלק הראשונה שהתאימה את שירותיה לשומרי השבת ושמחים להעמיק את קשרינו עם המגזר החרדי

מנכ"ל קבוצת סונול מר ניר גלילי ערך בימים האחרונים סיור מקיף בבני ברק על מנת להכיר מקרוב את עיר התורה, אשר אמונה על קדושת השבת ורבים מבניה משתמשים בשירותי סונול. כן נועד עם גדולי ישראל שליט"א ושוחח עימם על פעילות החברה בעניין תחנות הדלק שומרות השבת והרחבת מוצרי המהדרין, בחנויות השירות הצמודות לתחנות סונול אשר במגזר החרדי.

בתחילת הסיור ביקר מנכ”ל סונול בישיבת פונביז’, בה נחשף למאות תלמידי הישיבה השוקדים על לימודם בהיכל הישיבה, כאשר קול התורה נשמע למרחוק. הוא שוחח עם כמה מהם והתפעל מאורח החיים החרדי ומסירותם של בני הישיבות.

בהמשך הגיע מנכ”ל סונול מר ניר גלילי אל מעונם של גדולי ישראל, מרן הגר”ח קנייבסקי שליט”א, האדמור מויזניץ שליט"א והרב בעדני שליט"א, אשר ברכו אותו בברכת השבת שהיא מקור הברכה, חזקו את ידו ושבחו אותו על עמידתו האיתנה לימין שבת המלכה ועל הסיוע אשר מעניקה החברה שבראשותו לציבור היהודים שומרי המצוות.

"כהמשך לפעילות המבורכת של סונול בנושא השבת" , אמר מנכ"ל החברה, "אנו מרחיבים את סל מוצרי המהדרין בחנויות הנוחות הצמודות לתחנות סונול אשר במגזר החרדי. מהיום לא רק דלק שומר שבת, גם מוצרים כשרים למהדרין. "