מרן האדמו״ר מויזניץ חנך את מרפאת מאוחדת בקרית ויזניץ בבני ברק

במעמד מיוחד ובהשתתפות אישי ציבור: מרן האדמו״ר מויזניץ חנך את מרפאת מאוחדת בקרית ויזניץ בבני ברק • לפני המעמד נכנס מנכ"ל מאוחדת וד"ר דוד מורל מנהל תחום פרויקטים אל הקודש פנימה והתברכו מפי מרן האדמו"ר • במעמד לחיים טיש שהתקיים בחנוכת המרפאה הודה מרן האדמו"ר שליט"א לראשי מאוחדת על פעילותם המסורה למען ציבור המבוטחים

מעמד הוד ורב רושם התקיים ביום שלישי ב' דר"ח טבת עת חנך מרן האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א את המרפאה החדשה של מאוחדת בקרית ויז'ניץ בבני ברק.

במרפאה שפתחה לאחרונה את שעריה ניתנים מגוון שירותי הרפואה ומנוהלת ע״י העסקן הרפואי הרב יצחק ויינר.

עוד לפני פתיחת המעמד נכנס מנכ"ל מאוחדת מר זאב וורמברנד אל הקודש פנימה והתברך מפי מרן האדמו"ר על פעילותו החשובה למען הציבור, בדגש על המגזר החרדי. אל המנכ"ל התלווה בביקור ד"ר דוד מורל מנהל תחום פרויקטים ויועץ מנכ"ל מאוחדת. בסיום הביקור העניק מרן האדמו"ר למנכ"ל מר זאב וורמברנד ספר תהילים מהודר ומטבע לשמירה.

עם כניסתו של מרן האדמו"ר מויז'ניץ למעמד יוצא הדופן, קיבלו את פניו קהל רב של אישי ציבור ותושבי קרית ויז'ניץ ובהם ראשי ונכבדי העדה, הרה״צ רבי מנחם ארנסטר ר״י ויז'ניץ, בני מרן האדמו"ר מויזניץ הרה״צ רבי יצחק ישעי' הגר והרה״צ רבי יעקב מרדכי הגר, הגאון רבי ברוך כץ, ח״כ הרב יעקב אשר, ראש עריית בני ברק הרב חנוך זייברט, סגני ראש העיר הרב מנדל אייזנברג והרב אליהו דדון, חברי מועצת עיריית בני ברק הרב פרץ אברומוביץ והרב יצחק גרין, מנהל מחוז מרכז במאוחדת מר אלישע הוסמן, סגן מנהל מחוז מרכז במאוחדת ומנהל המגזר החרדי במחוז הרב משה כהן ונציגי ובכירי מאוחדת מכל רחבי הארץ.

לאחר קביעת המזוזה בכניסה הראשית למרפאה בידי מרן האדמו"ר שליט"א נערך במקום לחיים טיש.

הס הושלך כאשר נשא מרן האדמו"ר מדברות קודשו לרגל המעמד. בדבריו בירך מרן האדמו"ר את ראשי מאוחדת ובראשם המנכ"ל מר זאב וורמברנד על פעילותם למען בריאות הציבור ועל הפעילות המסורה למען המגזר החרדי. "אני רואה עד כמה חשוב לכם להתחשב במגזר החרדי ויש להעריך אתכם על ששמתם אל מול עיניכם את טובת המגזר החרדי בשירות מקצועי ועל פי ההלכה". האדמו"ר אף העניק מברכתו לרב יצחק ויינר מנהל המרפאה החדשה על פעילותו לרווחת המבוטחים.

מנכ"ל מאוחדת מר זאב וורמברנד ציין בדבריו את התרגשותו מהמעמד ואמר בדבריו: "במאוחדת עושים כל מאמץ להתאים את השירות לציבור ובכלל זה לגייס עובדים מקרב הקהילה בפרט בריכוזי המגזר החרדי, מאחר שאנו מבינים כי הם יודעים ומבינים היטב את כל הצרכים. אני שמח לחנוך את המרפאה שתביא בעז"ה אור במשך כל השנה לכל האזור דווקא בנר שביעי של חנוכה אשר מסמל את קדושת השבת ".

את המעמד הנחה בטוב טעם ר' דודי שוורץ אחראי תיאום מגזרים בהנהלת מאוחדת ובמהלך האירוע נשאו דברים: הגאון רבי ברוך כץ, מנכ"ל מאוחדת מר זאב וורמברנד, ח״כ הרב יעקב אשר, ראש עיריית ב״ב הרב חנוך זייברט, מנהל המחוז אלישע הוסמן וסגן מנהל המחוז משה כהן.
המעמד נחתם בשירה אדירה משירי חג החנוכה, כאשר הנוכחים מתפזרים מתוך תחושת שליחות של מצווה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *