במעמד התפילה נערכה ברכת כהנים המונית בראשות הכהן הגדול מרן ראש הישיבה הרב שלום כהן שליט"א • יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי פרץ בבכי אל מול ציונו של מרן זיע"א בתפילה שנזכה לקדש שם שמיים ולהמשיך ולחזק את תנועתו של מרן וקרא לפעילים הרבים לפעול בכל הכח כדי שנזכה הלילה להרבות קידוש ה' בעולם

ברכת הדרך: מחזה מרגש במיוחד נראה הבוקר בציונו של מרן רבי עובדיה יוסף זיע״א בבית העלמין סנהדריה. עם נץ החמה, כשקרני השמש הראשונות החלו להפציע ברקיע, התמלאה רחבת הציון והאיזור הסמוך בטליתות לבנות שהתנועעו בדבקות. היו אלה מאות פעילי ותומכי תנועת שס שהגיעו באשמורת הבוקר אל הציון הקדוש של מייסד תנועת ש"ס, להצהיר אמונים למרן ולקבל את ברכת הדרך אל היום הגורלי והחשוב הזה לפני שיוצאים לפעילות האדירה בשטח .

התפילה התקיימה במעמד נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר"ש כהן שליט"א, חבר מועצת חכמי התורה הגר"ד יוסף ויו"ר ש"ס הרב אריה דרעי ועוד.

במעמד התפילה נערכה ברכת כהנים המונית בראשות הכהן הגדול מרן ראש הישיבה שליט"א. בסיום התפילה בירך מרן הגר"ש את המשתתפים הרבים ומצביעי ש"ס בכל אתר ואתר "הקב"ה יברך את כל אלה שדואגים להמשך מורשתו ומפעליו של מרן זצ"ל".

הגר"ד יוסף קרא לציבור לצאת לפעול בכל הכח לכבודו של מרן זיע"א. יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי פרץ בבכי אל מול ציונו של מרן זיע"א בתפילה שנזכה לקדש שם שמיים ולהמשיך ולחזק את תנועתו של מרן. בדבריו קרא דרעי לפעילים הרבים לפעול בכל הכח ולדאוג ולהביא עוד קול ועוד קול כדי שנזכה הלילה להרבות קידוש ה' בעולם לאורו של מרן זצ"ל ומועצת חכמי התורה. לסיום פצחו הקהל בשירה אדירה של תהא השעה הזאת שעת רחמים. כשמשם יצאו חדורי מוטובציה לפעול בעל הכח למענה של התנועה.

תפילה נרגשת זו פותחת למעשה את מערך יום הבחירות האדיר של תנועת שס בכל הארץ, דרך מנגנון אדיר של ראשי מטות ואשכולות, תוך נסיון רב שנים של שינוע והבאת המוני המצביעים אל הקלפיות.