מהמו"מ הקואליציוני לשיעור כללי: הרב אריה דרעי מסר שיעור בישיבת בין הזמנים

מאות בחורי ישיבות השתתפו בכנס נעילת ישיבות בין הזמנים 'חזון עובדיה' שהוקמו ע"י הרב עמרם כנפו מ"מ ראש העיר באשדוד שהתקיים באולמי 'כתר מלכות' בעיר • בשיעור פתיחה לפני התלמידים מסר ח"כ ר' אריה דרעי שהעביר משא ומתן בארוכה בכל נושא אמירת ההלל בחג הפסח ובהגדה וכן בעניין של מעשי ידי טובעים בים ואתם אומרים שירה? בסיום בירך את המשתתפים שיתחילו את זמן קיץ בהיכלי הישיבות בהצלחה • הרה"ג ר' דוד יוסף חבר מועצת חכמי תורה נשא שיעור תורני ולאחר מכן התקיים מעמד חלוקת מלגות לתלמידי הישיבות

הבוקר נערך באשדוד סיום ישיבות בין הזמנים חזון עובדיה שאורגנו ע"י סיעת ש"ס באשדוד.

בתחילת המעמד נאמרו פרקי תהילים לרפואת הבחור ישראל מאיר דואני תושב אשדוד שלמד במסגרת ישיבת בין הזמנים זו ונפצע בהלווית הגר"ש וואזנר. את המעמד הנחה בטוב טעם הרב מאיר בן סימון שקיבל את פניו של יור שס ואמר "הרב אריה דרעי עזב את המו"מ הקואליציוני והגיע לכאן אלינו למסור מו"מ בענייני הלכה".

את שיעור הפתיחה מסר יו"ר שס אריה דרעי בענין הלל והמסתעף. בסיום דבריו שיבח את מ"מ רה"ע הרב כנפו והרב בן סימון על היוזמה הברוכה. לאחמ"כ נשא דברים רה"ע שהגיע להשתתף באירוע למרות המתח בענין פתיחת הביג בשבת בעיר. רה"ע שיבח את הבחורים שלמרות בין הזמנים ישבו ללמוד וכן את חברי מועצת העיר ואת ממלא מקומו על עשייתם הברוכה.

לאחמ"כ מסר שיעור חבר מועצת חכמי התורה הגר"ד יוסף בענין ספירת העומר והמסתעף. קודם השיעור חיזק את חברי מועצת העיר העומדים על המשמר של צביון העיר ושמירת השבת.

בסיום האירוע חולקו המלגות לבחורים כשאלה שהגיעו לשעות לימוד יותר מ-48 שעות זכו לקבל את הספר קנין התורה של מרן המדבר על מח קנייני התורה של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו