הבוקר (ב') התקיימה בבית המדרש נדבורנה בעיר בני ברק, שמחת הברית לבן הרה"ח ר' שמואל שחר שזכה לחבוק את בנו הבכור לאחר 46 שנות נישואים • ויקרא שמו בישראל: "שמעון חיים" • צפו בתיעוד מעדשת צלם המערכת - שוקי לרר

ויקרא שמו בישראל: "שמעון חיים". צילום: שוקי לרר

ביום שני שעבר העיר בני ברק הייתה כמרקחה: זוג חסידי הנמנים על קהילת נדבורנה בעיר, חבקו בן ראשון לאחר 46 שנות נישואים בהם ציפו להיפקד בפרי בטן. היום (ב') התקיימה שמחת הברית לרך הנולד.

את חסידי נדבורנה אפפה התרגשות לאור התממשות ברכתו של הרבי זי”ע שהבטיח בברכתו להרה"ח ר' שמואל שחר, מחסידי החצר, שיזכה להיפקד בבנים. הרב שחר, בשנת ה-67 לחייו, ורעייתו בת ה-65, נישאו לפני 46 שנים, אולם לא זכו להיפקד בזרע של קיימא, שבוע שעבר נושעו בני הזוג בהולדת בנם הראשון.

עם פרסום הישועה המופלאה שוחח כתבנו עם בני משפחת שחר שסיפרו כי “האדמו”ר הקודם, שהלך לעולמו לפני שלוש שנים, בעל ה’באר יעקב’ מנדבורנה זי”ע, הבטיח בברכתו לבני הזוג כי יזכו להיפקד בבנים. היום, בשעה טובה ומוצלחת, זכינו לחזות בהתממשות הבטחתו של הרבי זי”ע”.

קרא עוד:

כאמור, הידיעה המרגשת על הולדת הבן בשעה טובה, הכתה גלים נרגשים בקרב תושבי העיר בני ברק בכלל וחסידי נדבורנה בפרט.

בשבת האחרונה נערכה שמחת ה’שלום זכר’ במהלך ה'טיש' של האדמו”ר מנדבורנה, בקריית נדבורנה בעיר התורה והחסידות בני ברק, כאשר המונים באו לאחל לאב הטרי ברכת מזל-טוב.

בבית המדרש של האדמו"ר מנדבורנה, הוכנס הבוקר (ב') הרך הנולד בבריתו של אברהם אבינו, כשהאדמו"ר משמש כסנדק בברית. שמו בישראל נקרא: "שמעון חיים" על שמו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זיע"א, שם זה ניתן בהוראתו של האדמו"ר בעל ה'באר יעקב' מנדבורנה זצ"ל, אשר נתן את הבטחתו לבני הזוג כי יפקדו בבנים.