האדמו"ר מלוצק במסע לציון רבי שלמה מקרלין • תיעוד

לרגל הילולת הרה"ק רבי שלמה מקרלין, יצא נכדו האדמו"ר מלוצק, יחד עם קהל רב, למסע הקודש 'ואני תפילה' לציון קדשו • האדמו"ר ערך את שולחנו הטהור לרגל ההילולא, ועלה על ציוני אבות השושלת • צילום: JDN

 • אל תתנו חמצן לקורונה!

  תוכן מקודם

 • יתמות עגולה: "בגיל 16 מצאתי את עצמי יתומה מאב ואם"

  תוכן מקודם

 • יש לך כסף. מגיע לך יחס של כבוד

  תוכן מקודם

 • ביום המסוגל ג' בשלח שידור חי מביתו של מרן שה"ת, הצטרפו 》

  תוכן מקודם

מסע האדמור מלויצק לקברי הצדיקים (24)

יומיים מרגשים ונעלים עברו על קהל חסידי לוצק שיצאו לנסיעה בראשות האדמו"ר שליט"א, למקומות הקדושים באירופה.

לרגל יום היארצייט של הרה"ק רבי שלמה מקרלין, יצא כ"ק האדמו"ר מלוצק, לתפילה על ציון קדשו בעיר לודמיר שבאוקראינה.

בלווית מקורביו, יחד עם עשרות חסידיו, יצא האדמו"ר למסע שנמשך יומיים, בו התעלו החסידים בצורה מיוחדת.

עם תחילת המסע אשר כונה 'ואני תפילה', הגיעו קהל החסידים למקומות הקדושים של ציוני אבות החסידות, והעתירו בתפילה לישועת הכלל והפרט. בערב הגיעו החסידים בראשות האדמו"ר אל העיר ז'יטומיר, שם ערך האדמו"ר את שולחנו הטהור לרגל יום ההילולא, ונשא מדברות קדשו.

למחרת בשעות הבוקר נערך מעמד התפילה, על ציון קודש הקדשים בעיר לודמיר. מעמד רב רושם היה, כאשר כל הקהל התעורר לתשובה מכוחו של הצדיק. לבקשתו של האדמו"ר הועבר מעמד התפילה בשידור חי לכל ריכוזי החסידות, ואף שם במקומות מושבותיהם התארגנו בתפילה רבתי, לעורר ולהתעורר.

משם נסעו לציון קדשו של הרה"ק רבי אהרן מקארלין, בעל בית אהרן, בעיר מילינוב, להעתיר ולהתפלל לפני אדון כל. המסע הסתיים כאשר שבו החסידים יחד עם האדמו"ר אל ארץ הקודש, לאחר ימים נעלים אלו.

החסידים מציינים כי ימי המסע, היו ימים של התעלות רוחנית שלא מעלמא הדין, כאשר בכל מקום ובכל אתר הרגישו ממש את עלייתם בכל העניינים, והתרגשות מיוחדת לרגל התפילות.

יה"ר שיתקבלו כל התפילות יחד עם תפילות כלל ישראל, ונזכה לגאולה השלימה והאמיתית לה מחכים ומצפים אנו בכל השנה, כבר קרוב לאלפיים שנה, ובפרט בימים אלו. ותתקיים בקשתינו ותפילתינו, ובא לציון גואל, ויקיצו וירננו שוכני עפר במהרה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו