הנהלת רשת החינוך התורנית "בני יוסף" סיירו במוסדות בבת־ים

מנכ"ל רשת החינוך התורנית "בני יוסף" הרב חיים ביטון וראשי ההנהלה סיירו במוסדות החינוך התורניים בעיר בת ים • צפו בסיקור הביקור

הנהלת רשת החינוך התורנית בני יוסף סיירו במוסדות בבת־ים (11)

במסגרת התחדשות רשת החינוך התורנית "בני יוסף" מקיים מנכ"ל הרשת הרב חיים ביטון עם צוות הנהלת רשת החינוך סיורים תכופים במוסדות בערים השונות.

השבוע קיים המנכ"ל עם צוות משרדו סיור מקיף במוסדות החינוך בעיר בת ים, תלמודי תורה ובתי ספר, בהשתתפות הנציגות המקומית. יו"ר סיעת ש"ס רפי ברנס ויו"ר המועצה הדתית בעיר בני אלחרר.

תחילה הגיעו לביה"ס נתיבות רבקה, שם סיירו בין הכיתות וקיימו פגישה עם צוות המוסד שפרסו בפניהם את מקצת הצרכים החיוניים במקום, כשהמנכ"ל והנציגים המקומיים מבטיחים לעשות הכל ע"מ לפתור את הבעיות. לאחמ"כ המשיכו לת"ת "האיש משה" שם קיבלו סקירה נרחבת על המוסד וצרכיו. משם הגיעו לת"ת "בני ציון. התלמידים קיבלו את המנכ"ל ואנשי לשכתו בשירה ובזמרה כשלאחמ"כ סיירו בין הכיתות ובחנו את ידיעותיהם של התלמידים בגמרא ובמשנה. והביעו את התפעלותם מהתמדתם בתורה של התלמידים, שליטתם בחומר הנלמד וההשקעה של ההנהלה והצוות בטיפוח הת"ת הגשמי והרוחני יחד. הרב חיים ביטון, בירך את ההנהלה והתלמידים כשהוא מבטיח להיות לעזר ולאחיסמך בכל נושא שיעלה על שולחנו ואשר יידרש את התערבותו.

פגישת סיכום נערכה בסיום הסיור שנחתם במועצה הדתית בעיר, בהשתתפות ראשי ונציגי התנועה, הרב חיים ביטון בראשית דבריו הזכיר את יו"ר שס השר אריה דרעי שפועל ללא לאות עבור הרשת.

בהמשך פרס את משנתו הניהולית והחינוכית ברשת וההתקדמות שחלה ברשת בכל העניינים.ובפרט תשלומי השכר ופתיחת שנת הלימודים שנפתחה כתיקנה. כן דנו בחיזוק הקשר בין הנציגים לבין התנועה והמוסדות, אל מול גלי ההישגים עבור כלל הציבור תושבי העיר בת ים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *