הגר"ש בעדני: תלמודי התורה של רשת החינוך "בני יוסף" זוהי החזרת העטרה ליושנה

מאות מנהלי מוסדות מעיין החינוך התורני "בני יוסף" התכנסו לימי עיון וגיבוש במלון כינר שבצפון. המעמד המרכזי התקיים בשעות הצהריים עם השתתפותם של חברי מועצת חכמי התורה, ראשי ההנהלה הרוחנית של הרשת, יו"ר ש"ס השר הרב אריה דרעי וחברי כנסת • הגר"ש בעדני הרחיב בדבריו על הגידול המבורך של ציבור בני התורה הספרדים, ותלה זאת בהתפתחות התתי"ם של רשת החינוך, אודות לפועלו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל שמסר את נפשו למען הקמת הרשת • צילום: יעקב כהן

מאות מנהלי מוסדות של מעיין החינוך התורני "בני יוסף" התכנסו לימי עיון וגיבוש במלון כינר שבצפון. המעמד המרכזי של ימי העיון התקיים בשעות הצהריים עם השתתפותם של חברי מועצת חכמי התורה, ראשי ההנהלה הרוחנית של הרשת, יו"ר ש"ס השר הרב אריה דרעי וחברי כנסת.
הגר"ש בעדני, הרחיב בדבריו על הגידול המבורך של ציבור בני התורה הספרדים, ותלה זאת בהתפתחות התתי"ם של רשת החינוך, אודות לפועלו של מרן הגר"ע יוסף זצו"קל, שמסר את נפשו למען הקמת הרשת.

"הגיעו אלינו דיווחים מוועד הישיבות שמספרם של בני הישיבות הספרדים גדל ב- 5% מאחינו האשכנזים. תלמודי התורה של רשת החינוך, זוהי החזרת העטרה ליושנה". סיים הגר"ש.

כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (25)

הגר"ד יוסף הזהיר מפני התערבות של גורמים חיצונים ורוח זרה בתוכניות הלימוד של הרשת: "גם אצלינו מלמדים לימודי חול ברמה גבוהה וזה חשוב, אך הניחו לנו ואל תתערבו לנו בתכנים. זהו בציפור נפשנו ולא נתפשר על כך".

כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (26)

יו"ר ש"ס השר הרב אריה דרעי, מנה את ההישגים הרבים של רשת החינוך מאז כניסתה של ש"ס לממשלה: "כל העמל שלנו. ההישגים בהסכם הקואליציוני ובתקציב זה אך ורק למען צמיחתה של רשת החינוך. יש בידינו את כל הכלים ואת כל המשאבים ועליכם לנצל זאת". קרא למנהלי המוסדות.

כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (18)

דרעי שיבח את מנכ"ל הרשת הרב חיים ביטון, שמאז נטל לידיו את שרביט הניהול, הביא למהפכה של ממש, תוך שהוא מציב בפני המנהלים שלושה יעדים: איגוד של כל המוסדות הספרדים תחת רשת החינוך ושדרוג תוכנית לימודים אחידה, רישום מאסיבי בפריפריה ובערי השדה, והקמת מאה מוסדות קירוב והצלה".

כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (1) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (2) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (3) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (4) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (5) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (6) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (7) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (8) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (9) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (10) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (11) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (12) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (13) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (14) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (15) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (16) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (17) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (18) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (19) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (20) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (21) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (22) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (23) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (24) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (25) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (26) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (27) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (28) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (29) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (30) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (31) כינוס מעיין החינוך בני יוסף אדר א תשעו (32)

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *