אשדוד: הגאון רבי ראובן אלבז מסר שיעור תורני • צפו

לא ניתנו מועדים לעם ישראל אלא שיעסקו בהן בתורה: המונים משתתפים בימים אלו בבית המדרש החיד"א בראשותו של הרב דוד שטרית ב'שבוע שכולו תורה' מפי רבנים ומרצים חשובים בכל יום משעות הבוקר ועד שעות הערב • אתמול מסרו שיערוי תורה הגאון רבי ראובן אלבז שליט"א והרה"צ המשפיע רבי אהרן טויסיג שליט"א.

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

 • 13 שנה חכינו! מעמד תפילה היסטורי ביום הפורים עצמו בערב שבת אחר חצות, למסירת שמות >>

  תוכן מקודם

 • המכתב שנשלח ממחלקת לב: "לילדים שלי אין אפילו תחפושת"

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

המונים משתתפים בימים אלו בבית המדרש החיד"א בראשותו של הרב דוד שטרית שברובע ג' אשדוד ב'שבוע שכולו תורה' מפי רבנים ומרצים חשובים בכל יום משעות הבוקר ועד שעות הערב.

בשיעורו של הגאון רבי ראובן אלבז ר"י 'אור החיים' וחבר מועצת חכמי התורה בית המדרש היה מלא וגדוש עד אפס מקום. בדבריו הרחיב על מעלת חג הפסח וההתעלות של כל יהודי מאז שיצא ממצרים. בסיום הרחיב במעלת האחדות ואמר: שעל ידי שנזכה לפרגן ולעודד אחד לשני וזו תהיה הזכות של הדור שלנו. הגר"ר אלבז שיבח את מייסד המוסדות הרב דוד שטרית על מסירותו הרבה בהקמת מקום התורה והפעולות הברוכות בשיעורי התורה בכל ימות השנה לאחר מכן בירך את כל המשתתפים בברכת מי שבירך.

לאחר מכן התקיים תפילת ערבית ברוב עם כשהגר"ר אלבז ניגש לפני התיבה והתכבד בברכת ספירת העומר. מיד לאחר מכן התקיים שיעורו של המשפיע הגר"י טוייסיג.

 

DSCF7008

DSCF7009

DSCF7011

DSCF7023

DSCF7029

DSCF7033

DSCF7046

DSCF7049

DSCF7055

DSCF7063

DSCF7069

DSCF7074

DSCF7078

DSCF7083

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן